Į viršų
Gauti pasiūlymą

Siekite daugiau!

Bet kuriame Tele2 salone pirkite vieną iš SAMSUNG išmaniųjų įrenginių ir 3 mėnesius IMPULS klube sportuokite NEMOKAMAI!
Abonemento vertė - net 240 Eur!

Išmanioji apyrankė

Samsung Gear Fit 2 Pro

Kaina 189 Eur

Plačiau

Išmanusis laikrodis

Samsung Gear S3

Kaina 329 Eur

Plačiau

Išmanusis laikrodis

Samsung Gear Sport

Kaina 299 Eur

Plačiau

Samsung Gear Fit 2 Pro

Į naujus iššūkius pasinerkite drąsiai. Su vandeniui atspariu* GPS sportiniu dirželiu „Gear Fit2 Pro“ po treniruotės baseine galite parbėgti namo ir šokti tiesiai į dušą. Kokią sportinę veiklą bepasirinktumėte, „Gear Fit2 Pro“ tai identifikuoja be specialaus nustatymo, seka jūsų rezultatus ir pateikia kruopščiai apskaičiuotą statistiką, kurią patogu ir paprasta analizuoti. *Prieš užsisegant juostelę ji ir jūsų rankos turi būti sausos.

Nesirūpinkite programėlėmis – svarbiausios jau viduje! Dirželyje integruotos 4 pagrindinės programėlės, kurios jums padės rūpintis sveika ir aktyvia gyvensena. Be sudėtingų nustatymų, aiškiai ir patogiai matysite savo fizinio aktyvumo ir miego statistiką, planuosite ir seksite savo judėjimo maršrutus, skaičiuosite suvartotas kalorijas ir bendrausite su aktyvaus gyvenimo būdo entuziastais visame pasaulyje.

Kurkite savo įvaizdį. Pasirinkite juodą ir pamatysite, kaip sporto salėje į jus krypsta smalsūs žvilgsniai. Arba raudoną, kurios ryškumas jums daugiau neleis išsisukti nuo užsibrėžto tikslo. Patogus ir tvirtas užsegimas neleis abejoti, kad „Gear Fit2 Pro“ jus lydės ir baseine ir badmintono aikštelėje.

Rinkitės iš daugiau nei 3000 programėlių ir ekrano užsklandų. „Gear Fit2 Pro“ apie daug ką pagalvojo – apie vartotojų laisvę rinktis taip pat. Daugybė programėlių, įskaitant „Spotify“, leidžia susikurti asmeninį dienos palydovą pagal kiekvieno įpročius ir pageidavimus.

Samsung Gear S3

Lengvai keičiama išvaizda. Visada įjungto ekrano funkcija suteikia Gear S3 Super AMOLED ekranui laikrodžio ciferblato išvaizdą. Norėdami pakeisti savo Gear S3 išvaizdą, tiesiog pakeiskite ciferblatą. Net 15 skirtingų ciferblatų pasitarnaus norint sekti skirtingas metrikas ar tiesiog pabodus tam pačiam vaizdui.

Dabar užtenka tik vieno prietaiso. Su Samsung Gear S3 laikrodyje įmontuotas garsiakalbis leidžia atsiliepti ir skambinti, perklausyti balso pranešimus, girdėti žadintuvą. Tereikia tik laikrodį ir mobilųjį telefoną susieti Bluetooth ryšiu ir jūsų rankos atsilaisvins. Taip pat laikrodis turi 4GB atminties, tad net ir muzika mėgautis galėsite be telefono.

Nauji maršrutai ir jokios tikimybės pasiklysti. Įmontuoja GPS sistema ne tik seks kiek kilometrų nubėgote, bet ir pasiūlys optimaliausius maršrutus, aplinkui esančius lankytinus objektus.

Atsparus vandeniui ir dulkėms. Nešiokite Samsung Gear S3 bet kokiu oru, kad ir kur eitumėte. Jis turi IP68 reitingą, taigi yra atsparus dulkėms ir nešvarumams bei gali išbūti 30 minučių iki 1,5 metro gylyje.

Pasitikėjimo verta baterija. Šis išmanusis laikrodis gali veikti be perstojo net iki 4 dienų, tad jo nereikės įkrauti kiekvieną dieną.

Samsung Gear Sport

Vienas laikrodis ir galybė dizaino pasirinkimų. 1,2 colių Super AMOLED ekranas ne tik leis peržiūrėti visą informaciją net ir tamsiuoju paros metu, bet ir neatsibos vienodu dizainu. Laikrodžio viduje iškart rasite kelis galimus ciferblato dizaino variantus, o jei net ir tie pabos, specialioje programėlėje jų rasite dar daugiau. O jei norėsite pasikeisti laikrodžio apyrankę, galėsite rinktis iš kitų Samsung siūlomų variantų, arba naudoti standartinį 20mm pločio dirželį.

Ne tik sportuokite, bet ir gyvenkite sveikai. Šis išmanusis laikrodis ne tik seks jūsų rezultatus sporto salėje, bet ir rūpinsis jūsų gyvensena. Sekite savo sudegintų bei suvartotų kalorijų balansą, stebėkite, kaip jūsų nuotaika įtakoja valgymo įpročius, gaukite įvairių patarimų, padėsiančių nenukrypti nuo tikslo.

Dar daugiau galimybių.Jei sportuojate namie ir nesugalvojate kaip pagyvinti jau atsibodusias treniruotes, atsisiųskite programėlę į telefoną ir gausite įvairius treniruočių pasiūlymus, kurių su laiku tik daugės. Telefonas pasiūlys kokius pratimus daryti, o laikrodis seks visas sudegintas kalorijas ir širdies ritmą.

Nebijokite vandens. Jei mėgstate plaukioti baseine, ar net jei lietus užklupo bėgiojant, nestabdykite savęs. Samsung Gear Sport vandens atsparumas siekia net 50 metrų. Plaukiodami sinchronizuokite laikrodį su naująją Speedo On programėlę ir stebėkite savo rezultatus nebijodami, jog jie bus netikslūs.

Valdykite laikrodį lietimu. Keiskite nustatymus arba peržiūrėkite pranešimus tiesiai ant ekrano. Pavyzdžiui, braukite aukštyn arba žemyn bet kuriame ekrane, kad galėtumėte pakeisti garso lygį, patikrintumėte baterijos likutį. Atsakyti į žinutę galite pasukę rėmelį.

Pasiūlymas galioja 2018 m. gegužės 1 - 31 d. perkant Samsung Gear IconX, Fit2 Pro, S3, Sport įrenginius. Pirkėjas turi teisę kaip dovaną gauti trijų mėnesių narystės Impuls sporto klube kuponą už kiekvieną akcijoje dalyvaujančio produkto įsigijimą. Pirkėjas gali aktyvuoti kuponą bet kuriame Impuls sporto klube iki 2018 m. birželio 30 d. pateikdamas akcijoje dalyvaujančio produkto čekį ir gautą kuponą. Visos sąlygos www.samsung.lt . Pasiūlymo, įrangos ir dovanų kiekiai riboti.