Į viršų
Gauti pasiūlymą

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS: APMOKĖKITE SAVO RYŠIO SĄSKAITĄ SU „MoQ“ IR GAUKITE 50 EUR!
Nereikia jokios registracijos – į žaidimą pateksite iškart, kai tik pasinaudosite paslauga. Pasiūlymas galioja visų trijų mobiliojo ryšio tinklų vartotojams. Laiminguosius 50 vartotojų, kuriems atiteks po 50 Eur, rinksime burtų keliu.
Žaidimo taisyklės.

Kas yra MOQ?

„MoQ“ – piniginė Jūsų telefone, leidžianti patogiai sumokėti už mobiliojo ryšio paslaugas, pirkti internetu ir „MoQ“ ženklu pažymėtose prekybos vietose bei akimirksniu pervesti pinigų draugams. Su „,MoQ“ atsiskaitymai ir pinigų pervedimai yra nemokami ir vyksta iš karto. Daugiau informacijos apie „MoQ“ rasite čia.

Kur gauti „MoQ“?

Nemokamą „MoQ beta“ programėlę atsisiųskite iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių savo išmaniuosiuose telefonuose.

Kaip už ryšio sąskaitą atsiskaityti su „MoQ“?

Mobiliojo ryšio sąskaitą apmokėkite vos keliais mygtukų paspaudimais. Savitarnos svetainėje pasirinkite „MoQ“ mokėjimo būdą ir, naudodamiesi „MoQ“ programėlę, kompiuterio ekrane nuskenuokite QR kodą. Jei naršote telefonu, pasirinkite „MoQ“ mokėjimo būdą ir atsidariusioje programėlėje tiesiog patvirtinkite mokėjimą.
Su „MoQ“ galite atsiskaityti ir 95% lietuviškų el. parduotuvių, taip pat visuose „Rimi“, „Viados“ tinkluose ir kitose „MoQ“ ženklu pažymėtose vietose. Visas atsiskaitymo vietas rasi čia.

Siųskite ir gaukite pinigų nemokamai

Siųsti ar gauti pinigų dar niekad nebuvo taip paprasta – tereikia įvesti draugo telefono numerį. Ir visa tai visiškai nieko nekainuoja!

„MoQ“ jau turite pinigų

Pradėkite naudotis paslauga iškart, nes savo „MoQ“ jau turite pinigų. Pasinaudok suteiktu atidėtu mokėjimu, o suma bus įtraukta į mobiliojo ryšio sąskaitą.

Kas yra Atidėtas mokėjimas?

Atidėtas mokėjimas – tai „Tele2“ suteiktas pinigų limitas, kurį galite naudoti „MoQ“ mokėjimams atlikti. Panaudota suma bus įtraukta į Jūsų mėnesio sąskaitą už mobiliojo ryšio paslaugas. Pradėti naudotis „MoQ“ galima be jokių apribojimų, nes Jūsų „MoQ“ jau turi pinigų!

Atidėto mokėjimo sumos*:

15 Eur - naujiems klientams, esantiems su TELE2 iki 3 mėn.
30 Eur - klientams, esantiems su TELE2 daugiau nei 3 mėn.


* Atidėto mokėjimo sumos negalioja verslo ir išankstinio apmokėjimo klientams. Sau skirtą limitą matysite „MoQ“ programėlėje.