Į viršų
Gauti pasiūlymą

Perkantiems internetu -
dovanos kasdien!

Kasdien vis kita dovana

Balandžio 9-15 dienomis internetu pirkdami telefoną su planu, galite laimėti puikią dienos dovaną. 
Kasdien atidarysime naują dovanos dėžutę ir pasveikinsime praėjusios dienos laimėtoją. Dovanų vertė iki 129 eur.

Važinėjantis dronas Parrot Jumping Night

Tai naujos kartos minidronas su ratais, itin stabilus ir lengvai valdomas. Drone įrengti du galingi šviesos diodai, skirti ištirti tamsiausius kampus ir atlikti drąsiausią nakties nuotykį. Be to, galite pagaminti daugybę garso ir šviesos efektų ir sekti paskui jį naudodami savo vidinį fotoaparatą.
Balandžio 13 dienos prizas. Dovanos vertė - 129 Eur.

Belaidė kolonėlė jabra solemate

Solemate yra galingas, nešiojamasis garsiakalbis su turtingu Dolby® garsu, kuris Jums leis dalintis muzika visur, kur tik einate. Mėgstantiems išvykas ir šokius tai – auksas! Paversk savo nešiojamąjį kompiuterį, planšetę ar telefoną į nešiojamą, bevielį muzikinį centrą. Esant reikalui galima naudoti laidą prietaisams sujungti. Solemate savyje talpina galingą žemų dažnių garsiakalbį ir du aukštų dažnių garsiakalbius kokybiškam garsui atkurti.
Balandžio 12 dienos prizas. Dovanos vertė - 99 Eur.

Belaidės ausinės JBL E55BT

Patogu, lengva ir kokybiška. „JBL E55BT“ belaidės „Bluetooth“ ausinės gali atkurti itin kokybišką garsą, pilną žemų dažnių, nes turi 50 mm garsiakalbius. Jų svoris vos 300 g, prisitaikantys, kokybiški paminkštinimai, tad net užmiršite, jog jas nešiojate.

Muzikos klausykitės bet kada. Integruota baterija leidžia muzika mėgautis nepertraukiamai net iki 20 valandų, o baterija įsikraus vos per 2 valandas. Šios ausinės puikiai dera tiek su Android tiek su iOs programine įranga.

Naudokite, kaip laisvų rankų įrangą. Šios patogios ausinės turi specialius muzikos valdymo mygtukus, kurie leis perjungti dainą ar atsakyti į telefono skambučius, tad traukti telefoną iš kišenės Jums teks žymiai rečiau. Ausinėse integruotas mikrofonas su aido slopinimo funkcija.
Balandžio 11 dienos prizas. Dovanos vertė - 109 Eur.

Acme ACT303

Ši išmanioji apyrankė yra itin lengvo ir subtilaus dizaino, todėl dailiai atrodo ant riešo. Integruotas pulsometras seka širdies veiklą ramybės būsenoje bei sportuojant, kuomet nustato atliekamų pratimų tipą: itin intensyvus, kardio, deginantis riebalus. Be to, miego stebėjimo duomenys taip pat tikslesni būtent dėl jo.

Išmanioji apyrankė palaiko multi-sporto funkciją, t. y. galite pridėti iki 5 skirtingų sporto šakų į išmaniąją apyrankę skirtingų stilių treniruotėms stebėti. Žinoma, apyrankė skaičiuoja nueitus žingsnius, atstumą ir sudegintas kalorijas, informuoja apie įeinančius skambučius, socialinių tinklų ir kalendoriaus pranešimus. Pastaruosius galite patys pridėti naudodami programėlę telefone.

Dar vienas puikus šios apyrankės bruožas – ekranėlyje galite perskaityti visą žinutę arba elektroninį laišką, tad nereikia kiekvieną kartą iš kišenės traukti telefono. Galiausiai, išmanioji apyrankė savo atmintyje saugo duomenis savaitę, tad nebūtina visą laiką laikyti jos ir telefono sujungto.
Balandžio 10 dienos prizas. Dovanos vertė - 69 Eur.

Virtualios realybės akiniai Google DayDream VR

„Google Daydream View VR“ virtualios realybės rinkinys apima stilingus akinius, kurių paviršius ir kraštai yra padengti audiniu, taip pat nuotolinio valdymo pultelį su įmontuotais jutikliais, kurie prietaisą skaitmeninėje erdvėje leidžia naudoti kaip valdiklį. Audinys, atsižvelgiant į kiekvieno „Daydream View“ vartotojo veido individualumą, suteiks maksimalų komfortą net ilgai naudojant akinius. Be to, „Google“ produktas yra net trečdaliu lengvesnis už pagal funkcionalumą artimiausius analogus.

„Daydream View“ geriausia naudoti kartu su „Android“ išmaniaisiais telefonais. Norint aktyvinti virtualios realybės režimą pakanka telefoną tiesiog įdėti į tam skirtą VR šalmo vietą, o integruota sistema su NFC moduliu automatiškai aktyvins reikalingą programą ir Jūsų išmanusis bus pasirengęs Jus panardinti į virtualų 3D pasaulį.
Balandžio 9 dienos prizas. Dovanos vertė - 79 Eur.