Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

SAMSUNG GALAXY išmanieji laikrodžiai
dabar žymiai pigiau!

Galaxy Watch 46mm

Iš viso už laikrodį 199 € 329 €

Tęsti

Galaxy Watch Acive 2

Iš viso už laikrodį 239 € 319 €

Tęsti

Aksesuarus galite įsigyti mokant visą sumą iš karto. Palyginamoji kaina yra kaina be sutarties ne akcijos metu. Pasiūlymo laikas, įrenginių kiekiai labai riboti.

PATIKIMAS, STILINGAS, UNIVERSALUS

STILIUS, KURĮ KURIATE PATYS

„Galaxy Watch“ skirtas tam, kad galėtumėte išreikšti save pačiais kūrybiškiausiais būdais. Rinkitės iš skirtingų spalvų ir sukurkite ciferblatą, atitinkantį jūsų stilių. Unikalus „Galaxy Watch“ dizainas, atsiskleidžiantis įvairiais pavidalais, gylio ir šviesos efektais, padeda patikėti, kad išmaniojo laikrodžio funkcionalumas ir autentiškas tikro laikrodžio pojūtis – iš tiesų suderinama.

MUZIKA IR TVARKARAŠČIAI

Tegul muzika keliauja su jumis kartu. „Galaxy Watch“ suteikia galimybę klausytis muzikos internetu ir prijungti bevieles ausines – todėl jums nebereikės nešiotis telefono, kai norėsite autobuse, stadione ar gatvėje paklausyti mėgstamos dainos. Nepamirškite ir dienos planų: laikrodžio ekrane, apibendrinančiame grafike, rodomos jūsų veiklos artimiausioms 10 valandų.

JŪSŲ ASMENINIS TRENERIS

Sportas iki šiol buvo iššūkis? Su „Galaxy Watch“ jis taps neatsiejama dienos dalimi. Išmanusis laikrodis ne tik matuoja pulsą, fiksuoja kalorijas ir skaičiuoja žingsnius – jis leidžia rinktis iš daugybės skirtingų veiklos rūšių ir funkcijų, padedančių apie savo sveikatą sužinoti daugiau. „Galaxy Watch“ budi net tada, kai miegate: jis stebi jūsų miego kokybę ir pildo registracijos žurnalą su visomis miego fazėmis.

STILINGAS, MOTYVUOJANTIS, PRAKTIŠKAS

PAŽANGŪS DIZAINO SPRENDIMAI

Pasirinkite tokį sveiką gyvenseną skatinančio įrenginio dizainą, kad nenorėtumėte jo nusiimti nei dieną, nei naktį. Galaxy Watch Active 2 suasmeninamas nuo pat pirmos dienos – galite pasirinkti tarp 44 mm arba 40 mm ekranų, nerūdijančiojo plieno arba lengvo aliuminio dizaino bei dirželio.

PRAKTIŠKUMAS

Galaxy Watch Active 2 seka jūsų judesius, tad jums tereikia jį užsidėti ir pradėti treniruotę. Galite automatiškai sekti net septynis skirtingus treniruočių tipus, o rankiniu būdu – dar daugiau. Bėgimo trenerio funkcija pateiks jums aktualius patarimus realiu laiku. Svarbiausia Galaxy Watch Active 2 funkcija – jūsų sveikatos stebėsena, tad nugarinėje dalyje įmontuoti aštuoni fotodiodai. Sveikatos stebėsenos funkcija seka jūsų širdies ritmą ir įspėja jus, jei jis, palyginti su įprastu, pakyla arba nukrinta.

PATVARUMAS

Pasiimkite laikrodį su savimi, kad ir kur bekeliautumėte. Galaxy Watch Active 2 gali keliauti su jumis bet kur – IP68 ir 5ATM atsparumo vandeniui ir dulkėms klasę bei kariuomenės standartus atitinkantis sugebėjimas ištverti bet kokias sąlygas garantuoja, kad su šiuo laikrodžiu galėsite patirti daugiau nei bet kada. Nebijokite išvykti visai dienai – įprastai naudojant Galaxy Watch Active 2 baterijos pakaks ilgam.