Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ jau pradėjo išankstinių flagmanų „iPhone 11“, „iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ užsakymų registraciją. Klientai, norintys pirmieji įsigyti šiuos išmaniuosius, pasinaudoti galimybe atgauti iki 400 Eur ir dar gauti dovanų – jau nuo dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

„Šio gamintojo flagmanai mūsų klientų tarpe yra vieni mėgstamiausių. Džiaugiamės, kad jie naujuosius telefonus išbandyti galės jau šį mėnesį, o atnešę senąjį – dar ir gauti nuolaidą“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Norintys pirmieji įsigyti naujausius „Apple“ flagmanus, jau gali registruoti savo išankstinius užsakymus internetinėje svetainėje www.tele2.lt. Prekyba išmaniaisiais prasidės dar po savaitės – rugsėjo 27-ąją.

Naująjį „iPhone 11“ serijos flagmaną su nuolaida įsigyti galės tik tie klientai, kurie jį iš anksto užsisakys operatoriaus svetainėje  ir į bet kurį „Tele2“ saloną grąžinimui atneš senąjį, bet kurios ankstesnės serijos „iPhone“. Už grąžintą „iPhone“ suteikiama nuolaida priklausys nuo telefono modelio ir būklės bei bus pateikta po įrenginio įvertinimo.

Be to, operatorius iš anksto naujuosius „Apple“ flagmanus užsisakantiems klientams paruošė ir specialų pasiūlymą. Klientai iš anksto užregistravę bet kurio „iPhone 11“ serijos išmaniojo užsakymą iki rugsėjo 27 d. ir pasirašę 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ pokalbių planu nuo 7,5 Eur/mėn., iš skelbiamų  www.tele2.lt, visą pusmetį neribotą internetą gaus dovanų. Suteikiami gigabaitai galios visoje Lietuvoje.

Operatoriaus klientai gali rinktis iš trijų naujosios serijos išmaniųjų modelių. Išmanųjį „iPhone 11“ su 64 GB vidine atmintine užsisakyti galima už 819 Eur, su 128 GB – už 869 Eur, o su 256 GB atmintine – už 999 Eur.

Tuo tarpu išmanusis „iPhone Pro“ su 64 GB atmintine kainuoja 1179 Eur, o su 256 GB – 1349 Eur. Didžiausią ekraną turintį flagmaną „iPhone Pro Max“ su 64 GB atmintine įsigyti galima už 1279 Eur, o su 256 GB talpos vidine atmintine – už 1449 Eur. Beje, tiek pat kainavo ir praėjusiais metais pristatyti „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ modeliai.

Operatoriaus klientai gali rinktis net iš 6 „iPhone 11“ flagmano korpuso spalvų: juodos, baltos, žalios, purpurinės, geltonos ir specialaus RED leidimo raudonos spalvos.

Raudonos spalvos išmanieji, kaip ir kiti RED prekės ženklo linijos gaminiai, yra skirti prisidėti prie pasaulinės kovos su AIDS paramos. Šie įrenginiai garsina roko žvaigždės Bono įsteigtą organizaciją RED, visame pasaulyje kovojančią prieš AIDS.

Tuo tarpu, įsigyjantys „iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ modelius galės rinktis iš 4 spalvų: sidabrinės, auksinės, žalios ir pilkos.