Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“ į oficialią miesto komunikaciją įtraukė komercinės reklamos klipą. Užsienio turistus Kalėdas sutikti Vilniuje nuo šiandien kvies ir bendrovės „Tele2“ šventinė reklama, kurioje rodomi įvairūs lietuviškosios kultūros simboliai: Gedimino pilis, krepšinio rinktinė, šakočiai ir Neries „vamzdis“, o Santariškių rajonas pristatomas kaip Santos miestelis.

Jau kelias savaites televizijos ekranuose rodoma kalėdinė operatoriaus reklama yra žinomo serialo „La Familia“ dalis. Jo herojai per didžiąsias metų šventes netyčia atsiduria ne Laplandijoje, bet Lietuvoje, tačiau vis tiek pajaučia kalėdinę dvasią.
„Kvietimas bendradarbiauti ir agentūros pasirinkimas sostinę reprezentuoti mūsų reklaminiu klipu yra labai svarbus įvertinimas. Nuo pat pradžių šis klipas, atskleidžiantis Vilnių svetimšalių akimis, miestą reklamavo ir jo unikalumą priminė mums patiems, tikimės, kad tokį patį  poveikį dabar darys ir užsieniečiams“, – sakė Mindaugas Savickas, „Tele2“ rinkodaros vadovas.
Anot Ingos Romanovskienės, „Go Vilnius“ direktorės, jų agentūra yra atvira įvairioms partnerystėms, todėl komanda, pastebėjusi kad „Tele2“ sukurtas klipas galėtų sustiprinti miesto kalėdinę komunikaciją, iškart pasiūlė operatoriui bendradarbiauti.
„Šį klipą nutarėme pasitelkti dėl kelių priežasčių: jame išskirtinai figūruoja Vilnius, išryškinti jo kalėdiniai atributai, o šmaikštus komunikacijos tonas atitinka agentūros pasirinktą kryptį. Vilniaus Kalėdų reklaminė kampanija užsienyje vyksta jau nuo rugsėjo, tikimės, kad prie jos prisijungęs klipas įneš naujų spalvų, humoro ir padės mums nestandartiškai atkreipti užsieniečių dėmesį į Vilnių.“ – teigė I. Romanovskienė.
Pasak I. Romanovskienės, užsieniui kalėdinis Vilniaus sezonas kasmet vis intensyviau pristatomas socialiniuose tinkluose, tarptautiniuose kelionių portaluose, turizmo parodose. Gruodis Vilniuje jau yra vienas populiariausių turistinių sezonų, kurio metu kasmet sulaukiame vis daugiau svečių. Didžiąsias metų šventes sutikti Lietuvos sostinėje mėgsta ne tik svečiai iš kaimyninių šalių, bet ir turistai iš Vokietijos bei Didžiosios Britanijos.
Planuojama, kad adaptuota operatoriaus reklama internete daugiausiai bus skirta tikslinėms Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Izraelio, Italijos ir Lenkijos rinkoms.
Tiek originalią, tiek adaptuotą „Tele2“ kalėdinės reklamos versijas sukūrė reklamos agentūra „Adell Taivas Ogilvy“.
Adaptuotą reklamos versiją išvysti galite čia: https://youtu.be/cOpylHOh5Vg
Originalią reklamos versiją išvysti galite čia: https://youtu.be/f5frvEjqees