Per mėnesį daugiausiai gigabaitų vis dar sunaudoja „Tele2“ klientai, o šio operatoriaus turima šalies elektroninių ryšių rinkos dalis pagal aktyvių SIM kortelių skaičių yra didžiausia – siekia net 45,6 proc. Tai Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia naujausioje ataskaitoje.

 „Vis auganti rinkos dalis įrodo, kad judame teisinga linkme. Dar labiau džiugina, kad mūsų klientai ir vėl naršė daugiausiai, tai reiškia, kad jie gali savęs nevaržyti, o mūsų rengiami pasiūlymai yra naudingi“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Remiantis trečiojo 2018 m. ketvirčio RRT pateikta ataskaita, lyginant su kitais šalies operatoriais, išsiųstų ir priimtų mobiliųjų duomenų kiekis daugiausiai augo „Tele2“ vartotojų tarpe – skaičiuojama, kad per mėnesį kiekvienas operatoriaus klientas vidutiniškai išnaršė net 9,3 GB. Tai yra 11,3 proc. daugiau nei antrąjį šių metų ketvirtį ir 21 proc. daugiau nei išnaršo vienas artimiausio rinkos dalyvio vartotojas.

Bendras per ketvirtį išsiųstų ir priimtų duomenų kiekis, lyginant su kitais šalies operatoriais, taip pat labiausiai augo „Tele2“ vartotojų gretose – iš viso persiųsta 29, 3 tūkst. TB duomenų, iš kurių 26, 4 tūkst. TB naudojant LTE ir spartesnes technologijas. Šie skaičiai yra 23,1 proc. didesni nei buvo antrąjį metų ketvirtį ir pusantro karto lenkia artimiausią rinkos dalyvį.

Ataskaita rodo, kad pagal pajamas „Tele2“ elektroninių ryšių rinkos dalis taip pat nuosekliai didėjo ir šiuo metu sudaro 22,9 proc. Tai yra 0,7 proc. daugiau nei praėjusį ketvirtį ir net 1,7 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2017-aisiais. Toks augimas yra didžiausias lyginant su kitais šalies operatoriais.