Technologijų lyderė „Tele2“ praneša pradedanti bendradarbiauti su tarptautine išmaniųjų ir inovatyvių IT paslaugų kompanija „TeleSoftas“. Nuo šiol ši bendrovė tampa operatoriaus išskirtiniu technologiniu partneriu Baltijos šalyse ir bus atsakinga už internetinių kanalų vystymą bei priežiūrą.

„Vis didesnė mūsų klientų dalis įrenginius perka ir paslaugomis naudojasi internetu, todėl ieškojome partnerio, kuris padėtų užtikrinti geriausią jų patirtį ir inovatyviausius sprendimus. Pasirinkimą nulėmė „TeleSoftas“ turima išskirtinio talento inžinierių komanda, kūrybiškas požiūris į IT verslą ir sutampančios verslo vertybės“, – sakė Vaidotas Bražinskas, „Tele2“ internetinių paslaugų produkto vadovas.

Operatoriaus statistiska rodo, kad pirmąjį šių metų pusmetį pardavimai internetinėje parduotuvėje buvo 65 proc. didesni nei tuo pačiu metu 2017-aisiais.

 

„Per 15 veiklos metų sukūrėme daugiau nei 350 inovatyvių sprendimų. Teikdami paslaugas siekiame suteikti pridėtinę vertę ir transformuoti verslus, sukelti pokyčius rinkose. Džiaugiamės, kad klientų ratas pasipildė „Tele2“, tikime, kad mūsų turima patirtis ir aukštos šio operatoriaus ambicijos kartu leis pasiekti puikių rezultatų. Pasipildęs portfelis mums reikš ir būtinybę plėsti komandą“, – teigė Algirdas Stonys, „TeleSoftas“ direktorius.

Nuo veiklos pradžios 2004-aisiais „TeleSofto“ kolektyvas jau išaugo iki daugiau nei 200 aukščiausio lygio IT profesionalų, dirbančių 5 bendrovės filialuose visame pasaulyje: Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune, Šveicarijoje – Ciuriche, JAV – San Franciske, Jungtiniuose Arabų Emyratuose – Dubajuje.

„Deloitte“ praėjusiais metais „TeleSoftą“ įtraukė į sparčiausiai augusių Vidurio Europos technologijų įmonių „Technology Fast 50“ sąrašą – per vienerius metus bendrovės pajamos išaugo net 310 proc.

„Daug ir nuolat investuojame į naujoves bei technologiškai pažangius produktus – tai būtina, galvojant tiek apie klientus, tiek apie nuolatinę konkurenciją mūsų sektoriuje. Stiprus partneris mums padės ne tik pasiūlyti geriausius sprendimus klientams, bet ir užtikrins dar patogesnį naudojimąsi jais“, – sakė V. Bražinskas.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba savo antrojo 2018 m. ketvirčio ataskaitoje skelbė, kad, lyginant su kitais šalies operatoriais, „Tele2“ turima šalies elektroninių ryšių rinkos dalis auga sparčiausiai, o aktyvių SIM kortelių skaičius išlieka didžiausias.

 

Įmonės bendradarbiauti pradės jau šį mėnesį.