Technologijų lyderė „Tele2“ skelbia, kad šiandien pradeda išankstinius flagmano „iPhone Xr“ užsakymus.

„Šį rudenį pristatyti „Apple“ išmanieji mūsų klientų tarpe sulaukė didelio susidomėjimo, todėl džiaugiamės galėdami jiems pasiūlyti ir trečiąją gamintojo naujieną. Norintys šiuos telefonus įsigyti pirmieji – savo užsakymus galės pateikti jau penktadienį“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Išankstinių „iPhone Xr“ užsakymų registracija internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt šiandien prasidės nuo 10.01 val. Telefonus įsigyti bus galima po savaitės, spalio 26 d.

Rugsėjo 12-ąją vykusiame „Apple“ renginyje „iPhone Xr“ buvo pristatytas kartu su flagmanais „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“. Tiesa, pastarieji prekyboje pasirodė jau praėjusio mėnesio pabaigoje.

„iPhone Xr“ serijos telefonų išskirtinumas – ryškios korpuso spalvos ir platesnis jų pasirinkimas nei kitų dviejų flagmanų. Operatoriaus klientai galės rinktis juodos, baltos, mėlynos, koralinės, geltonos arba specialaus RED leidimo raudonos spalvos „iPhone Xr“. 

Raudonos spalvos išmanieji, kaip ir kiti RED prekės ženklo linijos gaminiai, yra skirti prisidėti prie pasaulinės kovos su AIDS paramos. Šie įrenginiai garsina roko žvaigždės Bono įsteigtą organizaciją RED, visame pasaulyje kovojančią prieš AIDS.

„iPhone Xr“ serijos telefonus bus galima įsigyti su 64, 128 arba 256 GB vidinės talpos atmintine.

Kaip ir kiti du flagmanai, išmanusis „iPhone Xr“ yra papildytas „Face ID“ veido atpažinimo technologija, jo bateriją taip pat galima įkrauti belaidžiu būdu, o spartų telefono veikimą užtikrina „A12 Bionic“ procesorius.

Nuo kitų „Apple“ rudenį pristatytų telefonų, „iPhone Xr“ serijos išmanieji skiriasi kita technologija pagamintu ekranu „Liquid Retina“, jo 6,1 colio įstrižaine ir aliuminio lydinio, o ne plieno, korpusu.

„Tele2“ – oficialus „Apple“ atstovas Baltijos šalyse. Operatorius pagal gamintojo rekomendacijas specialiai jų įrenginiams pritaikė ir savo tinklą.