Vasarą atpigęs „Tele2“ internetas naršymą išaugino rekordinius 2,5 karto. Pasibaigusi vasara „Tele2“ tinkle tapo išskirtine operatoriui pasiūlius prie turimo duomenų paketo už 1 eurą užsisakyti penkiskart daugiau duomenų. O išnaudojus ir juos – už 1 eurą dar tiek pat. Ir taip – neribotai visą vasarą.

Per tris mėnesius „Tele2“ klientai išnaršė 6,3 TB (terabaito) duomenų. Palyginti, 2014 m. vasarą „Tele2“ tinkle buvo išnaudota 2,6 TB duomenų.

Operatorius vasaros pasiūlymą pratęsė ir rugsėjui – duomenų už vieną eurą užsisakyti ir jais naudotis galima iki pat mėnesio pabaigos.

„Vasarą žmonės daugiau keliauja po šalį, daugiau būna gamtoje, todėl mobilusis internetas tampa nepamainomas. Žmonės galėjo nevaržydami savęs internetu stebėti Olimpines žaidynes, žiūrėti filmus, ir daryti viską, kam seniau būtinai reikėtų kompiuterio ar televizoriaus. Mobilusis internetas suteikia daugiau laisvės, o pigesnis mobilusis internetas jos duoda dar daugiau. Dosnų pasiūlymą pratęsėme dar mėnesiui ir kviečiame naršyti“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ dabar siūlo mokėjimo planus su 1, 3, 6 ir 15 GB duomenų. Šių mokėjimo planų naudotojai kiekvienąkart užsisakę papildomą duomenų paketą gaus po, atitinkamai, 5, 15, 30 ir 75 gigabaitus.

Pasiūlymu gali pasinaudoti ir žmonės, dar neužsisakę duomenų paketų. Jie už 1 eurą gaus 5 GB duomenų.

Papildomus gigabaitus už 1 eurą adresu narsyk.tele2.lt gali užsisakyti visi klientai, kurie paslaugomis naudojasi pagal sutartis. Penkis kartus daugiau duomenų naršymui Lietuvoje bus suteikiama ir jais galima naudotis iki rugsėjo 31 dienos.

„Tele2“ 4G ryšiu gali naudotis 99 proc. Lietuvos gyventojų, 101 mieste, įskaitant mažiausius. LR Ryšio reguliavimo tarnybos tyrimo duomenimis, „Tele2“ 4G tinklo aprėptis siekia 93 proc. visos Lietuvos teritorijos.

„Tele2“ plečia ir dar greitesnį 4G+ tinklą – juo gali naudotis 55 proc. gyventojų, itin greitas internetas veikia jau 36 miestuose.