„Tele2“ oficialią prekybą „iPhone 7“ Lietuvoje pradės kiek įmanoma anksčiau ir geidžiamuosius telefonus pradės pardavinėti ketvirtadienio naktį, nuo 12 valandos nakties, vos prasidėjus pirmajai oficialaus telefonų pardavimo Lietuvoje dienai.

Naktinė prekyba vyks Vilniaus „Akropolyje“ ir startuos rugsėjo 23 d., 00:01 val.

Renginyje laukiama ne tik „iPhone 7“ pirkėjų. Sudarant sutartį, su 20 proc. nuolaida bus galima nusipirkti visus kitus salone turimus telefonus.

„Kiekvieno naujo „iPhone“ modelio prekybos pradžia visame pasaulyje sukelia sujudimą. Lietuvoje taip pat yra daug žmonių, kurie laukia naujų „iPhone“ ir skuba nusipirkti telefoną pirmieji. Norime padaryti šventę klientams. Kadangi tai „Tele2“ šventė, ji bus ir gera proga sutaupyti – visus „Akropolio“ salono telefonus, išskyrus naujieną „iPhone 7“, parduosime pigiau“, – pasakojo Mindaugas Savickas, „Tele2“ marketingo direktorius.

„Tele2“ 32 GB atminties „iPhone 7“ siūlys už 778 EUR, o vėliau pradės prekybą ir 32 GB „iPhone 7 Plus“ už 909 EUR. Naujų telefonų kiekis yra ribotas.

Visiems kitiems salone parduodamiems telefonams naktinės prekybos metu bus taikoma 20 proc. nuolaida, kartu sudarant 24 mėn. sutartį ir, priklausomai nuo telefono modelio, renkantis neribotų pokalbių ir SMS mokėjimo planą su 5 GB duomenų paketu ir muzikos paslauga „Deezer“ už 11,5 EUR/mėn. ar 15 EUR/mėn. kainuojantį neribotų pokalbių ir SMS planą su 6 GB duomenų paketu.

„iPhone 7“ prekybos starto Vilniaus „Akropolyje“ bus laukiama nuo 22 val. ketvirtadienį. „Tele2“ klientams gros „Happyendless DJs“ Benua ir Andrius Alien, bus dalinami „Tele2“ prizai.

„Apple“ savo sertifikuotu platintoju „Tele2“ pasirinko šių metų kovą. Prieš pasirašant bendradarbiavimo susitarimą, „Apple“ išbandė operatoriaus tinklą Lietuvoje naudodama naujausią savo produkciją, ir pritaikė jam visų gaminių programinę įrangą.