Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ padidino konkurenciją mobiliojo interneto rinkoje – klientai jau gali užsisakyti atnaujintus interneto kompiuteryje mokėjimo planus ir už 20 Eur per mėnesį gauti iki 200 gigabaitų (GB) duomenų naršymui.

Norime, kad „Tele2“ klientai mobiliuoju internetu naudotųsi geriausiomis sąlygomis. Tam užtikriname ir gerą kainą, ir aukštą kokybę, ir platų greito 4G interneto padengimą. Pasistengėme, kad mūsų pasiūlymas būtų geresnis – mažesne kaina, geresniu interneto padengimu ar interneto greičio ribojimų nebuvimu“, – sakė Mindaugas Savickas, „Tele2“ marketingo direktorius.

Naujas pasiūlymas bus ypač naudingas vartotojams mažesniuose miestuose, kurie naudojasi lėtu laidiniu internetu. Šviesolaidinis internetas veikia ne visur ir dalis gyventojų permoka už paslaugas. Jie brangiai moka už internetą, kuris yra iki 25 kartų lėtesnis už spartųjį „Tele2“ 4G internetą.

„Tele2“ didžiausią 100 GB duomenų paketą siūlo už 19 Eur/mėn. Išnaudojus šį kiekį, dar 100 GB galima užsisakyti už 1 Eur, tad iš viso per mėnesį už 20 Eur suteikiama 200 GB duomenų naršymui.

50 GB mėnesiui „Tele2“ klientams siūlys už specialią 12 Eur, 10 GB – 10 Eur kainą.

„Mobilusis internetas jau yra tiek greitas ir pigus, kad gali būti pagrindinis interneto šaltinis namuose ir patenkinti visus šeimos poreikius. Jo greičio pakaks ir aukštos raiškos filmų žiūrėjimui tėvams, ir animacinių filmų bei žaidimų siuntimui vaikams. O vykstant į gamtą ar sodybą, mobilųjį internetą galima pasiimti su savimi“, – pasakojo M. Savickas.

Vienu mobiliojo interneto paketu gali naudotis daug įrenginių. Turint namams skirtą maršrutizatorių, bevieliu ryšiu prie interneto gali jungtis iki 32 įrenginių – planšetės, telefonai, kompiuteriai, televizoriai ir pan. Naudojantis nešiojamojo kompiuterio modemu – iki 10 įrenginių.

Mobiliojo interneto prieinamumą didina tai, kad renkantis atnaujintus mokėjimo planus ir sudarant 24 mėn. sutartį, mobiliojo interneto modemą galima gauti už 1 Eur. Norint mobiliuoju internetu naudotis telefone, jokios papildomos įrangos nereikia, tik verta įsitikinti, ar išmanusis telefonas palaiko 4G ryšį ir leis naudotis greitu mobiliuoju internetu.

„Tele2“ taip pat suteikia geros patirties garantiją – paslaugas galima išbandyti 7 dienas ir, jei vartotojui pasirodys, kad internetas veikia ne taip gerai, kaip norėtųsi, grąžinti modemą be jokių nuostolių.

4G ryšys jau prieinamas 96 proc. šalies gyventojų. Taip pat toliau plečiamas ir dar greitesnis 4G+ tinklas – juo dabar gali naudotis 40 proc. gyventojų.

Daugiau informacijos:

Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius

mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com