Kovą mobilųjį parašą pirkę „Tele2“ klientai dar kartą sumušė šios paslaugos populiarumo rekordą – sudaryta beveik 10 tūkst. sutarčių.

Tai dviem trečdaliais daugiau nei vasarį, kai mobilųjį parašą pirko apie 6000 klientų. Mobiliojo parašo populiarumo bumą sukėlė naudojimosi internetinės bankininkystės kodų kortelėmis sugriežtinimas nuo balandžio 1 dienos.

„Matome, kad informacija apie pokyčius pasiekia vis daugiau žmonių, tačiau dalis klientų apie tai sužino tik pabandę atlikti mokėjimus elektroninės bankininkystės sistemose. Dėl to balandį mobiliojo parašo naudotojų dar daugės“, – sakė Mindaugas Kežionis, „Tele2“ Produktų skyriaus vadovas.

Pasak jo, pirmosiomis balandžio dienomis klientų naudojimasis mobiliuoju parašu pastebimai išaugo, tačiau klientai pagalbos dėl šios paslaugos daugiau kreiptis nepradėjo. Tai rodo, kad problemų nauja paslauga klientams nesukėlė, pradėti naudotis ja – paprasta.

Vasarį „Tele2“ pasiekė ankstesnį mobiliojo parašo rekordą. Paslaugą rinkosi 45 proc. daugiau „Tele2“ klientų, nei šių metų sausį. Toks mobiliojo parašo pirkėjų antplūdis prasidėjo vos daugiau žmonių sužinojo apie laukiantį naudojimosi kodų kortelėmis sugriežtinimą.

Mobilusis parašas leidžia saugiai ir patogiai naudotis įvairiomis elektroninėmis paslaugomis, kur reikia patvirtinti savo tapatybę. Tarp jų – elektroninė bankininkystė, elektroniniai valdžios vartai, Registrų centro, „SODROS“ ir kitos elektroninės sistemos. Mobiliojo parašo naudotojai taip pat gali pasirašyti elektronines sutartis, pateikti deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai. 

Jungtis prie elektroninių paslaugų mobilusis parašas leidžia be kodų kortelių ar generatorių – užtenka su savimi turėti mobilųjį telefoną ir įvesti mobiliojo parašo sPIN kodą. Jį žino tik pats vartotojas.

Pametus telefoną užtenka blokuoti SIM kortelę. Taigi, mobilusis parašas yra saugi alternatyva, užkertanti kelią įvairiems sukčiavimo būdams, kai išviliojami bankų kortelių duomenys.

Mobiliojo parašo paslauga „Tele2“ klientams kainuoja 0,40 Eur/mėn. ir galioja 24 mėnesius. 

Paslauga siūloma ir išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams. Jie gali naudotis mobiliuoju parašu sumokėję vienkartinį 10 Eur mokestį, o paslauga galioja 2 metus.

Pasirašyti mobiliojo parašo sutartį galima atvykus į artimiausią „Tele2“ saloną. Su savimi reikia turėti pasą arba ID kortelę. Mobilusis parašas aktyvinamas seną SIM kortelę pakeitus specialia SIM kortele. Paslauga įjungiama per 15-20 min. nuo naujos kortelės išdavimo.


Daugiau informacijos:

Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius

mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com