Telefonų su „Android“ operacine sistema turėtojai už programėles ir kitus pirkinius interneto parduotuvėje „Google PlayTM“ galės mokėti patogiau – pirkinio kainą įtraukę į mėnesio mobiliojo ryšio sąskaitą. Tokią galimybę pirmas klientams pasiūlys „Tele2“. Patogesnis atsiskaitymas „Tele2“ klientams nieko papildomai nekainuos.

Pirmieji naują paslaugą išbandę „Tele2“ ir „Pildyk“ klientai gaus ir „Pokemon Go“ žaidėjams skirtų dovanų – iki liepos pabaigos bus galima nemokamai gauti 100 Pokemonų monetų už 0,99 euro. Tam reikia perkant monetas „Google PlayTM“ pasirinkti mokėjimą per „Tele2“, o operatorius šį pirkinį kompensuos.

Viena iš priežasčių, kurios stabdo programėlių pirkimą, yra tradicinė nuomonė, kad tam būtinai reikia kreditinės kortelės, o jas, Lietuvos bankų asociacijos gegužės duomenimis, turi tik apie 12 proc. šalies gyventojų. Nors „Google PlayTM“ priima ir dalį debetinių mokėjimo kortelių, tai nepakeitė daugumos vartotojų įpročių. Planuojama, kad patogesnis atsiskaitymas paskatins daugiau žmonių pasinaudoti visomis savo išmaniojo galimybėmis.

Telefonai su „Android“ operacine sistema yra populiariausi tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje. „Tele2“ tinkle jais dabar naudojasi beveik pusė, arti 1 mln. vartotojų, todėl patogesnė mokėjimo galimybė bus naudinga daugeliui klientų.

„Google“ galimybę mokėti patogiau visiems „Tele2“ ir „Pildyk“ paslaugų vartotojams aktyvuos artimiausiu metu.

„Patogesnis mokėjimas „Google PlayTM“ yra dar viena galimybė iš savo telefono gauti daugiau. Žmonės jau pamėgo naudotis mobiliuoju internetu, ir dabar reikia įdomaus turinio. „Google Play TM“ gali pasiūlyti visko, ko tik reikia. Čia daug ir mokamo, ir nemokamo turinio, ir jį visą bus lengviau pasiekti – reikia tik telefono“, – sakė Mindaugas Kežionis, „Tele2“ produktų skyriaus vadovas.

„Google PlayTM“ galima pirkti programėles, filmus, knygas ir muziką. Čia siūloma 1,9 mln. programėlių, 35 mln. dainų ir virš 5 mln. pavadinimų knygų – daugiausiai pasaulyje.

Naujove gali naudotis tiek „Tele2“ klientai, už paslaugas mokantys pagal sutartį, tiek išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai. Pirmiesiems mokestis už įsigytas programėles į sąskaitą bus įtrauktas atskira eilute, o „Pildyk“ vartotojams – nuskaičiuotas nuo sąskaitos.

Pradėti naudotis paslauga galima „Google PlayTM“ programėlėje telefone pasirinkus mokėjimą per „Tele2“. Didžiausia vieno pirkinio kaina mokant per „Tele2“ yra 15 eurų.