Nuo šiandien visi „Tele2“ klientai už pirkinius interneto parduotuvėje „Google PlayTM“ jau gali atsiskaityti paprasčiau ir patogiau – pirkinio kainą įtraukiant į mėnesio mobiliojo ryšio sąskaitą.

Interneto prekyvietė užbaigė naujos funkcijos diegimo darbus ir naują galimybę aktyvavo visiems „Tele2“ ir „Pildyk“ paslaugų vartotojams.

„Nauju mokėjimo būdu dalis klientų pradėjo naudotis prieš savaitę. Kiekvieną dieną interneto prekyvietė naują funkciją įjungė dar daliai klientų, ir dabar visi prie atsiskaitymo būdų ras galimybę mokėti per „Tele2“, – sakė Mindaugas Kežionis, „Tele2“ produktų skyriaus vadovas.

Pirmieji naują paslaugą išbandę „Tele2“ ir „Pildyk“ klientai dar gali pasiimti ir „Pokemon Go“ žaidėjams skirtų dovanų – pirmi 10 tūkst. pirkėjų gali nemokamai gauti 100 Pokemonų monetų už 0,99 euro. Tam reikia perkant monetas „Google PlayTM“ pasirinkti mokėjimą per „Tele2“, o operatorius šį pirkinį kompensuos.

Mokant per operatorių nereikia nei kreditinės, nei kitokios mokėjimo kortelės ar sąskaitos banke, todėl toks mokėjimo būdas yra prieinamas didesniam žmonių ratui, ir kartu – labai saugus, nes nereikia palikti jokių asmens finansinių duomenų.

„Tele2“ tinkle telefonais su „Android“ operacine sistema naudojasi beveik pusė klientų, arti 1 mln., todėl patogesnė mokėjimo galimybė bus aktuali daugeliui.

„Google PlayTM“ siūlomas mokamas ir nemokamas turinys yra ypač platus. Tai ne tik programėlės, bet ir knygos, filmai ir muzika. Čia yra per 1 mln. programėlių, 35 mln. dainų ir virš 5 mln. pavadinimų knygų – daugiausiai pasaulyje.

Naujove gali naudotis tiek „Tele2“ klientai, už paslaugas mokantys pagal sutartį, tiek išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai. Pirmiesiems mokestis už įsigytas programėles į sąskaitą bus įtrauktas atskira eilute, o „Pildyk“ vartotojams – nuskaičiuotas nuo sąskaitos.

Pradėti naudotis paslauga galima „Google PlayTM“ programėlėje telefone pasirinkus mokėjimą per „Tele2“. Didžiausia vieno pirkinio kaina mokant per „Tele2“ yra 15 eurų, o per mėnesį iš viso galima pirkti už 50 eurų.