„Tele2“ klientai mobiliuoju internetu telefone galės naudotis be baimės gauti neplanuotą sąskaitą. Telekomunikacijų bendrovė įdiegė naują interneto paslaugų kainodarą – bus galima bet kada už gerą kainą užsisakyti papildomą duomenų paketą.

Vienkartinį 100 MB duomenų paketą mėnesiui galima užsisakyti už 0,55 Eur, 500 MB – už 1,7 Eur, o 1 GB – už 3 EUR.

Anksčiau naudojimasis mobiliuoju internetu pasibaigus užsakytam duomenų kiekiui buvo apmokestinamas už kiekvieną megabaitą.

„Daugeliui žmonių telefonas be mobiliojo interneto dabar neįsivaizduojamas ir nereikalingas. Todėl ne tik didiname tinklo aprėptį ir kokybę, bet ir geriname kainodarą. Naudotis internetu bus pigiau ir patogiau, siūlome klientams naršyti drąsiai ir nepermokėti“, – sakė Tomas Burovas, „Tele2“ marketingo vadovas.

Pasibaigus turimam mėnesio duomenų paketui, „Tele2“ klientai gaus SMS žinutę su pasiūlymu užsisakyti papildomą paketą, kuris galios iki mėnesio pabaigos.

Esami mobiliojo interneto vartotojai galės rinktis – ar užsisakyti vienkartinį paketą, ar toliau mokėti už papildomą internetą senais tarifais, po 0,14481 Eur už 1 MB, ar nesinaudoti internetu iki mėnesio pabaigos. Vis dėlto, jiems verčiau siūloma užsakyti papildomą duomenų paketą – internetas kainuos daug pigiau.

„Tele2“ klientai, kurie nėra užsisakę mėnesinio mobiliojo interneto paketo, jungdamiesi prie interneto bus iškart nukreipiami į puslapį http://narsyk.tele2.lt/, kur galės užsisakyti norimo dydžio vienkartinį duomenų paketą. To nepadarius, mobilusis internetas neveiks.

„Tele2“ naujovė pašalina riziką internetu pasinaudoti neplanuotai – pavyzdžiui, prie interneto prisijungus atnaujinimus siunčiančioms išmaniųjų telefonų programėlėms. Tai bus naudinga ir žmonėms, kurie internetu naudotis nenori.

Naudojimąsi mobiliuoju internetu dabar labiausiai augina geros paslaugų ir išmaniųjų telefonų kainos. „Tele2“ mobiliojo interneto vartojimas šiemet išaugo daugiau nei dvigubai (116 proc.) ir pasiekė daugiau nei 1,8 mlrd. megabaitų.

„Tele2“ mobiliojo interneto vartotojai Lietuvoje gali naudotis 3G ir 4G tinklais. 4G ryšys jau yra prieinamas daugiau nei 70 proc. šalies gyventojų. Planuojama, kad metų pabaigoje 4G ryšiu galės naudotis jau apie 90 proc. gyventojų. 3G tinklo aprėptis dabar sudaro 97-99 proc. Lietuvos teritorijos.