Vilnius, 2015 m. gruodžio 18 d. Šeštadienį, gruodžio 19 d. 23 val. Lietuvos gyventojai turės galimybę išgirsti pasaulinės žvaigždės David Guetta koncertą tiesiogiai iš Paryžiaus. Galimybę netiesiogiai dalyvauti pasaulinės žvaigždės koncerte suteikė internetinė muzikos paslauga „Deezer“.

 Lietuvoje „Deezer“ išskirtinėmis sąlygomis naudojasi telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai. Operatorius siūlo specialius mokėjimo planus, kuriuos papildo „Deezer Premium“ naryste už mažesnę kainą.

 Transliacija yra visiškai nemokama. Norint klausyti, nereikia pirkti ir „Deezer Premium“ prenumeratos – užteks apsilankyti „Deezer“ svetainėje ar atsiųsti programėlę išmaniesiems telefonams.

 Stebėti koncerto David Guetta kviečia asmeniškai – http://www.deezer.com/app/davidguetta-in-paris?utm_source=all&utm_medium=live&utm_content=guettaleww01&utm_campaign=edt-promotion.

 Lietuvai šis koncertas aktualus dar ir todėl, kad kitąmet didžėjus yra suplanavęs pasirodymą mūsų šalyje – galima iš anksto įsitikinti, kad eiti bus verta.

 „Deezer“ nauda – ne tik galimybė legaliai bei patogiai klausytis viso pasaulio muzikos, bet ir tokios papildomos malonios staigmenos. Paslauga jų pristato nuolat. Čia dažnos naujų albumų premjeros, muzikos žvaigždės skelbia savo mėgstamų dainų grojaraščius, ir ypač geras lietuviškos muzikos pasirinkimas“, – sakė Renata Kežionienė, „Tele2“ prekių ženklo vadovė.

 David Guetta – garsus prancūzų didžėjus, prodiuseris, grojantis house, pop ir šokių muziką. Jis buvo vienas pirmųjų didžėjų, kuriam pavyko elektroninę muziką pristatyti plačiajai auditorijai. Pasaulinę sėkmę jis pasiekė 2009 m., kai išleido albumą „One Love“, o vėliau sėkmę įtvirtino albumu „Nothing But The Beat“. Dabar tai vienas geriausiai apmokamų pasaulio didžėjų ir prodiuserių.

 Jis garsėja bendrais kūriniais su didžiausiomis žvaigždėmis – Rihanna, Sia, Snoop Dogg, Kelly Rowland, Nicki Minaj, Chrisu Brown ir kitais.

 David Guetta per savo karjerą pardavė daugiau negu 8 milijonus albumų ir 40 milijonų singlų. Muzikos kūrėjas turi milijonus klausytojų visame pasaulyje– jo „Facebook“ sekėjų skaičius pasiekė 15 mln., „Twitter“ – 19 mln., o klipų peržiūros „YouTube“ perkopė 2 mlrd.

 Įsijunkite „Deezer“ aplikaciją arba interneto svetainę gruodžio 19 d. 23 val. ir klausykitės įspūdingo David Guetta koncerto tiesiogiai!

 

Transliacijos adresas internete: http://smarturl.it/guettaleww01

Programėlė „Android“ telefonams: https://play.google.com/store/apps/details?id=deezer.android.app&hl=lt

Programėlė „iPhone“ telefonams: https://itunes.apple.com/us/app/deezer-music/id292738169?mt=8

Programėlė „Windows Phone“ telefonams: https://www.microsoft.com/lt-lt/store/apps/deezer/9wzdncrfj26h

 

Muzikos paslaugos „Deezer“ atėjimas į Lietuvą „Tele2“ klientams leido viso pasaulio muziką pasiekti ypatingai lengvai. Visame pasaulyje „Deezer“ naudojasi 16 mln. aktyvių vartotojų. Paslauga veikia daugiau nei 180 šalių, jos fonotekoje – 35 mln. dainų ir 40 tūkst. tinklalaidžių (podcast).

 

Daugiau informacijos:

 Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius

mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com