Tarptautinės organizacijos „Global Child Forum“ inicijuoto ir konsultacijų bendrovės „Boston Consulting Group“ atlikto pasaulinio tyrimo duomenimis, bendrovė „Tele2“ pripažinta skirianti daugiausiai dėmesio vaikų teisių apsaugai. Šiuos veiklos standartus bendrovė taiko ir Lietuvoje.

Iš daugiau nei 1000 tyrime apklaustų pasaulio bendrovių, „Tele2“ pateko tarp 14 aukščiausią įvertinimą gavusių kompanijų.

„Šis įvertinimas rodo, kad „Tele2“ eina teisingu keliu. Tęsdami savo veiklą, galime apsaugoti labiausiai pažeidžiamą mūsų visuomenės dalį – vaikus“, – sakė „Tele2” grupės generalinis direktorius ir prezidentas Mats Granryd.

Atliekant tyrimą, apklaustos aštuoniuose pramonės sektoriuose veikiančios bendrovės. Kiekvienos jų veikla vaikų teisių apsaugos srityje įvertinta 9 balų skalėje.

Tyrimo duomenimis, tik 13 proc. bendrovių pripažįsta, kad vaikų teisių apsauga – ne tik valstybės, bet ir įmonių socialinės atsakomybės dalis. Dauguma šią poziciją palaikiusių bendrovių priklauso informacijos ir komunikacijos technologijų sektoriui. 

Lietuvoje „Tele2“ rūpindamasi saugiu naršymu mobiliajame internete, blokuoja svetaines, kuriose skelbiami vaikų seksualinio išnaudojimo vaizdai. Taip bendrovė prisideda prie neteisėto turinio pasiūlos internete mažinimo.

„Tele2“ taip pat skiria paramą emocinės paramos tarnybos „Jaunimo linija“ veiklai, finansavo vaikų širdies ligų diagnostikos ir gydymo įrangos įsigijimą Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

„Boston Consulting Group“ inicijuotas tyrimas pristatytas šių metų balandžio 11 d. Švedijos karališkuose rūmuose vykusio metinio „Global Child Forum“ susitikimo metu.

Plačiau apie tyrimą:

http://globalchildforum.org/wp-content/uploads/2014/03/GCF_BCG_OK_FINAL-2.pdf