Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ verslo klientams pradėjo teikti naują paslaugą „SMS verslui“. Ji leidžia pigiai, paprastai ir greitai siųsti SMS žinutes savo klientams.

Anksčiau tokios paslaugos buvo labiau prieinamos didžiosioms bendrovėms, kadangi reikėdavo investuoti į papildomą įrangą ir informacinių sistemų integravimą.

„Iki šiol verslo klientai, norėdami centralizuotai siųsti SMS žinutes savo klientams, kreipdavosi į operatorių SMS centrus ir turėdavo priderinti savo duomenų bazių veikimą. Tam reikėdavo daugiau laiko ir išlaidų. Nauja paslauga yra standartizuota, todėl nereikia individualių techninių sprendimų. Tai ypač paranku smulkiam ir vidutiniam verslui“, – teigė Vaidotas Bražinskas, „Tele2“ internetinių paslaugų produkto vadovas.

Naudojantis paslauga, viena SMS žinutė kainuoja 0,05 Lt (0,01448 EUR) be PVM. Už 25 Lt/mėn. (7,24 EUR/mėn.) be PVM paslaugos naudotojai pasirenka žinutėje matomą siuntėjo vardą – jį žinučių gavėjai matys vietoje siuntėjo telefono numerio. Siuntėjo vardų kiekviena bendrovė galės užsisakyti neribotai. Tai bus patogu įmonėms, kurios naudoja kelis prekių ženklus.

„Lietuvoje tokia paslauga yra išskirtinė, nes suteikia daugiau galimybių vartotojams ir pasižymi lankstumu. „SMS verslui“ leis žinutes siųsti patogiausiu būdu ir taupant pinigus“, – pasakojo V. Bražinskas.

„SMS verslui“ paslauga veikia „Tele2“ klientų savitarnos svetainėje. Įkėlus savo kontaktų sąrašą, čia galima sukurti keletą klientų grupių ir SMS žinutes siųsti skirtingiems klientų segmentams. Taip pat galima siųsti suasmenintas žinutes – sistema leidžia kurti žinutes su dviem kintamaisiais. 

„SMS verslui“ veiks laikantis visų teisinių asmens duomenų apsaugos reikalavimų – verslo klientai SMS žinutes siųs tiktai savo turimais telefonų numeriais ir bus atsakingi už asmens duomenų naudojimo teisėtumą. „Tele2“ klientų numerių duomenų baze paslaugos naudotojai nesinaudos. Skirtingi paslaugos naudotojai sistemoje matys tiktai savo klientų kontaktus.

Norint naudotis nauja „SMS verslui“ paslauga nereikia sudaryti jokių sutarčių ar prisiimti įsipareigojimų ilgiau naudotis paslauga. Verslo klientams kainuos tik mėnesio mokestis už SMS žinutėje naudojamą vardą ir išsiųstos žinutės. SMS žinutes galima siųsti į visus lietuviškus mobiliojo ryšio numerius.

Bendrovės „RAIT“ birželį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias operatorius Lietuvoje – iš viso „Tele2“ užima 53,5 proc. Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos.