Išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugos „Pildyk“ vartotojai bus apsaugoti nuo neplanuotų išlaidų mobiliajam internetui.

„Pildyk“ atnaujina interneto paslaugų kainodarą – nuo šiol vartotojai naršys tik pasirinkę interneto paslaugų paketą. Taip klientai išvengs netyčinio prisijungimo prie interneto ir nenumatytų išlaidų.

„Didelė dalis „Pildyk“ vartotojų jau aktyviai naudojasi mobiliuoju internetu ir seniai įprato pasirinkti mobiliojo interneto paketą pagal savo poreikius. Taip yra pigiau ir galima iš anksto suplanuoti savo išlaidas“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.

Interneto paketų nepasirinkusių „Pildyk“ vartotojų telefonams jungiantis prie interneto, jie gaus SMS žinutę su pasiūlymu užsisakyti norimo dydžio paketą. Tokios žinutės bus siunčiamos ir tais atvejais, kai prie interneto mėgins jungtis atnaujinimus siunčiančios išmaniųjų telefonų programėlės.

Priklausomai nuo savo naršymo įpročių ir poreikių „Pildyk“ vartotojai gali pasirinkti skirtingo dydžio ir galiojimo laiko mobiliojo interneto paketus. Žmonės, kurie naršo nereguliariai, gali užsisakyti 20 MB dienai už 0,6 Lt (0,17 Eur) arba 150 MB savaitei už 2,5 Lt (0,72 Eur).

Aktyvūs naršytojai gali rinktis paketus mėnesiui – 1 GB už 7 Lt (2,03 Eur) arba 3 Gb už 18 Lt (5,21 Eur).

Patrauklios mobiliojo interneto kainos ir išmaniųjų telefonų populiarėjimas augina naudojimąsi mobiliuoju internetu „Tele2“ tinkle. Palyginti su praėjusiais metais, šiemet jis išaugo beveik 2,5 karto. Vien liepos-rugsėjo mėn. vartotojai sunaudojo interneto tiek, kiek per 9 mėnesius pernai.

Bendrovės „RAIT“ birželį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias operatorius Lietuvoje – iš viso „Tele2“ užima 53,5 proc. Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos.