Populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ vartotojams pristatė dar vieną nestandartinį mobiliojo ryšio paslaugų pasiūlymą. Dabar paslaugos vartotojai gali papildomą pokalbių valandą visuose Lietuvos tinkluose savaitei gauti vos už 1 litą.

„Tai dar vienas karšta naujiena is „Pildyk“. Norime, kad niekas negalėtų pralenkti mūsų vartotojų gaunamų gerų naujienų kiekiu ir kainų mažumu. Girdime savo vartotojus, stengiamės duoti tai, ko jiems reikia, ir tai padaryti pigiausiai“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė. 

Originalių mokėjimo planų atsiradimą lemia vartotojų poreikiai. „Pildyk“ nuolat juos tiria pagal atsiliepimus klientų aptarnavimo numeriu bei socialiniuose tinkluose.

Tai jau penktas šiais metais „Pildyk“ pateiktas nestandartinių paslaugų pasiūlymas. Jis neturi analogų Lietuvoje ir leidžia bendrauti už ypač mažą kainą.

„Kai tokie pasiūlymai, žmonės gali pamanyti, kad išprotėjome, bet taip vėl ir vėl patvirtiname, ką sako vartotojai: „Pildyk“ – pigiausia! Kai gauni paslaugas už 1 Lt ar 1 ct, dėl to nėra abejonių“, – sakė D. Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.

Sausio mėnesį paslaugos vartotojams pirmą kartą išankstinio mokėjimo rinkoje buvo pasiūlytas neribotų pokalbių ir SMS planas. Vasario mėnesį „Pildyk“ klientai galėjo nemokamai gauti planą „Myliu“ – jį siūlyta užsakyti už 0 Lt.

„Pildyk“ taip pat pirmas sureagavo į augančius žmonių naršymo poreikius ir už mažą kainą pasiūlė 3 GB duomenų paketus.

Išskirtinis yra ir dabar galiojantis pasiūlymas „Pildyk“ vartotojams mokėti tik mėnesio įmokas už telefoną, o neribotų pokalbių ir SMS žinučių planu net dvejus metus naudotis nemokamai.

Šiais pasiūlymai „Pildyk“ siūlo ryšiu naudotis patogiau, lanksčiau ir pigiau bei skelbia naujas madas išankstinio mobiliojo ryšio paslaugų rinkoje.

Linksmai pavadintą planą „Visiška sėkmė“ galima užsisakyti užsiregistravus savitarnos svetainėje mano.pildyk.lt. Jis vartotojams leis visą savaitę už 1 Lt mokestį 60 minučių kalbėti bet kuriame Lietuvos tinkle.

Plačiau apie „Pildyk“ pasiūlymus ir jų galiojimo laikotarpį galima sužinoti internete adresu www.pildyk.lt

Tarptautinės tyrimų bendrovės „Millward Brown“ 2014 m. vasarį atlikto reprezentatyvaus nuomonių tyrimo duomenimis, „Tele2“ ryšiu naudojasi 53 proc. Lietuvos gyventojų.