Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ šiemet per 9 mėnesius į valstybės biudžetą sumokėjo 69,3 mln. litų mokesčių – daugiausiai tarp Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių.

Lyginant su 2013 m., „Tele2“ mokesčių šiemet sumokėjo 1,7 mln. litų daugiau. Pernai per tris ketvirčius „Tele2“ į valstybės biudžetą sumokėjo 67,6 mln. litų. 

Bendrame didžiausių mokesčių mokėtojų sąraše „Tele2“ užima 23 vietą.

„Tele2“ klientai vis aktyviau naudojasi mobiliuoju ryšiu ir internetu, perka telefonus, tad auga pajamos ir daugiau sumokame mokesčių. Solidus įnašas į valstybės biudžetą rodo gerus bendrovės veiklos rezultatus, prisideda prie bendro šalies ekonomikos augimo ir kokybiškesnių viešųjų paslaugų teikimo“, ‒ sakė Aidas Tamošiūnas, „Tele2“ finansų direktorius.

Iš viso per devynis šių metų mėnesius „Tele2“ pajamos sudarė 388,3 mln. litų ir buvo 0,5 proc. didesnės nei pernai. Bendrovės EBITDA marža šiemet yra 37,4 proc. – 144,3 mln. litų. Šie rodikliai yra beveik tokie pat kaip ir 2013 metais.

Visas daugiausiai mokesčių sumokėjusių bendrovių sąrašas skelbiamas Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainėje: http://www.vmi.lt/cms/daugiausiai-i-vmi-saskaita-sumokantys-mokesciu-moketojai.

Bendrovės „RAIT“ birželį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias operatorius Lietuvoje – iš viso „Tele2“ užima 53,5 proc. Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos.