Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pasirengė atostogų sezonui – 3G ryšys jau veikia visame kelyje Vilnius-Klaipėda.

„Tele2“ ryšio paslaugų vartotojams tai leis sparčiu mobiliuoju internetu ir geresniu ryšiu naudotis visos kelionės į pajūrį metu.

Ryšio pagerinimą „Tele2“ užbaigė greitkelyje Kaunas-Klaipėda įrengus 4 naujas 3G ryšio stotis. Kelio atkarpoje Vilnius-Kaunas 3G ryšys veikė jau anksčiau. 

„Pernai karštais savaitgaliais daugelis susidūrėme su kamščiais greitkelyje. Jų turbūt bus ir šiemet, bet su internetu bent bus nenuobodu“, – sakė Valerijus Kovzanas, „Tele2“ technikos direktorius.

Atšilus orams kelionių į pajūrį labai padaugėja. Skaičiuojama, kad praėjusią vasarą vien Palangoje apsilankė 3 mln. poilsiautojų.

Pasak V. Kovzano, „Tele2“ paslaugomis naudojasi daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų, tad ryšio kokybės pagerėjimą ir išaugusią spartą pajus daug žmonių.

Ryšių reguliavimo tarnybos gruodžio mėnesio duomenimis, „Tele2“ 3G ryšio tinklas apima 79,4 proc. Lietuvos teritorijos ir yra antras didžiausias. Operatoriaus 2G ryšys yra plačiausias Lietuvoje ir dengia 98,9 proc. šalies teritorijos.

Tarptautinės tyrimų bendrovės „Millward Brown“ vasarį atlikto reprezentatyvaus nuomonių tyrimo duomenimis, iš viso „Tele2“ ryšiu naudojasi 53 proc. Lietuvos gyventojų.