Išmaniuosius telefonus nuo vagysčių ir sugadinimo dažniau draudžia jaunesni žmonės. 62 proc. telefonų draudimą įsigijusių „Tele2“ klientų yra 20-39 metų, o vyriausias draudimu pasinaudojęs klientas buvo daugiau nei 80 metų.

Telefonais labiau rūpinasi vyrai – jų tarp apsidraudusių yra 53 procentai. Nestebina, kad dažniau draudžiami brangesni išmanieji telefonai.

Tai atskleidė praėjusių metų pabaigoje pasiūlyto „Tele2“ ir „PZU Lietuva“ telefonų draudimo statistika.

„Telefono sugadinimo atveju remonto išlaidos gali siekti iki pusės telefono vertės, jau nekalbant apie vagystę. Už telefoną sumokėjus 1000-2000 litų, be draudimo tokios išlaidos būtų skausmingos“, – sakė Mindaugas Kežionis, „Tele2“ Produktų skyriaus vadovas.

„Tele2” klientams draudimas nepriklausomai nuo telefono modelio kainuoja 14,99 Lt per mėnesį. Tai leidžia daug sutaupyti brangesnių telefonų pirkėjams. Lyginant su kitais operatoriais, „Tele2” draudimą tokiems telefonams jie gauna iki trijų kartų pigiau.

Telefonų draudimas tapo aktualus Lietuvoje augant išmaniųjų telefonų pardavimams. Šiuo metu išmanieji sudaro jau trečdalį visų šalies mobiliųjų telefonų, o tarp parduodamų naujų įrenginių jie sudaro pusę.

„Tele2” statistika rodo, kad dabar kaip niekad populiarūs brangesnių modelių telefonai – daugiau nei pusė visų nuperkamų išmaniųjų yra vidutinės bei aukštesnės klasių ir kainuoja daugiau nei 500 litų.

„PZU Lietuva“ naujus „Tele2“ klientų perkamus telefonus draudžia dviejų metų laikotarpiui. Draudimo įmokos kas mėnesį įtraukiamos į ryšio paslaugų sąskaitą. Užsienyje telefono draudimo apsauga galioja 60 dienų.

Bendrovės „RAIT“ 2013 m. lapkričio mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

Daugiau informacijos
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims 
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com