Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ plečia savo 3G (UMTS) ryšio tinklą regionuose. Bendrovės įrengtų 3G bazinių stočių skaičius šalyje gruodį viršijo 600.

Šiuo metu „Tele2“ 3G tinklas, leidžiantis naudotis mobiliuoju internetu, yra antras pagal dydį Lietuvoje. Ryšių reguliavimo tarnybos skaičiavimais, jis apima 70 proc. šalies teritorijos.

„Naujos bazinės ryšio stotys leis daugiau žmonių naudotis mobiliuoju internetu. Dabar plėtra daugiausia vyksta regionuose, tad nebrangiu mobiliuoju internetu gali naudotis ne tik didmiesčių gyventojai. 3G ryšys jau dengia daugiau nei du trečdalius Lietuvos ir tinklą toliau plečiame“, – sakė Valerijus Kovzanas, „Tele2“ technikos direktorius.

Lapkričio mėnesį naujos 3G ryšio bazinės stotys įrengtos Strėvoje, Savičiūnuose, Stakliškėse ir Paklėštarėje.

„Tele2“ nuo praėjusių metų vykdo savo ryšio tinklo modernizavimą. Naujos ir atnaujintos bazinės stotys užtikrina 15 proc. didesnę aprėptį, naudoja 20 proc. mažiau elektros energijos ir yra draugiškos aplinkai.

Diegiama moderni įranga leis bendrovei ir ateityje paslaugas teikti už mažą kainą bei pasiūlyti itin spartų 4G (LTE) ryšį.

Šiemet į naujų stočių statybą ir įrangos atnaujinimą „Tele2“ investavo 26,4 mln. litų.

Bendrovės „RAIT“ 2013 m. rugsėjo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

Daugiau informacijos
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims 
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com