Draudimo bendrovės „PZU Lietuva“ statistika rodo, kad dažniausiai draudžiami ir apgadinami įrenginiai yra išmanieji telefonai. Dažniausi pasitaikantys jų gedimai yra skilęs ekranas, USB lizdo sugadinimai bei vidaus įrangos gedimai.

Didėjantys išmaniųjų telefonų pardavimai ir brangių išmaniųjų telefonų populiarumas paskatino telekomunikacijų bendrovę „Tele2“ ir „PZU Lietuva“ klientams pasiūlyti telefonų draudimo paslaugą. Ji kainuos 14,99 lito per mėnesį.

Telefonų draudimas bus parduodamas ypač paprastomis sąlygomis – už vieną kainą visiems modeliams. Draudimas bus ypač naudingas perkant brangesnius vidutinio ir premium segmentų telefonus. Jų turėtojai draudimą gaus maždaug du kartus pigiau nei dabar siūloma rinkoje.

„Naują paslaugą sukūrėme, nes kaip tik dabar ji ypač reikalinga klientams. Kas antras parduodamas telefonas yra išmanusis ir kaip niekad populiarūs brangesnių modelių telefonai. Tokio telefono praradimas būtų rimtas nuostolis, tad draudimas tikrai padės sutaupyti. Be to, paslauga bus lengva pradėti naudotis – ją siūlome labai paprastomis ir aiškiomis sąlygomis“, – sakė Mindaugas Kežionis, „Tele2“ Produktų skyriaus vadovas.

„Pirkinių draudimas yra viena sparčiausiai populiarėjančių paslaugų – per gruodį sudarėme tiek sutarčių su paslaugos platinimo partneriais, kiek per visą praėjusį pusmetį. Gerėjant žmonių finansiniams lūkesčiams, jie įsigyja vis daugiau brangesnių įrenginių, bet išmoktos finansinio saugumo pamokos nėra pamirštos, todėl žmonės linkę apsidrausti nuo nuostolių“, – teigė Rimtas Vaitkunskas „PZU Lietuva“ Naujų pardavimo kanalų skyriaus vadovas.

„PZU Lietuva“ patirtis Lietuvoje ir Lenkijoje rodo, kad pavagiamas ar sugadinamas kas 15-as apdraustas įrenginys.

Bendrovės duomenys atskleidžia, kad ypač daug dėmesio žmonės skiria vaikams skirtų pirkinių apsaugai – apdraudžiamas kas antras toks įrenginys. Daugiau nei pusė apdraudžiamų daiktų yra nešiojamieji įrenginiai – telefonai, kompiuteriai, fotoaparatai ir pan. 62 proc. draudėjų pirkinius pasirenka apdrausti 2 metams.

„PZU Lietuva“ naujus „Tele2“ salonuose ir internetu perkamus telefonus draus dviejų metų laikotarpiui. Draudimo įmokos bus kas mėnesį įtraukiamos į ryšio paslaugų sąskaitą. Užsienyje telefono draudimo apsauga galios 60 dienų.

Bendrovės „RAIT“ 2013 m. rugsėjo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

„PZU Lietuva“ draudimo grupė kuria ir teikia gyvybės ir ne gyvybės draudimo paslaugas verslui ir privatiems klientams. 2013 m. „Spect-Dive“ nepriklausomame tyrime bendrovė pripažinta antra geriausiai klientus aptarnaujančia draudike šalyje. 2012 m. pabaigoje „PZU Lietuva“ išplėtė veiklą Baltijos šalyse – įsteigė savo filialus ir teikia ne gyvybės draudimo paslaugas Latvijos ir Estijos klientams.

Daugiau informacijos
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims 
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com