Populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk” artėjant šventėms kviečia bendrauti už mažiausią kainą. Naujas mokėjimo planas „Kalėdos“ leis už 6 Lt/mėn. visuose Lietuvos tinkluose prakalbėti 600 minučių ir išsiųsti 10 000 SMS.

Šiuo metu tai yra pigiausias Lietuvoje išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio planas ir patraukliausias šių metų „Pildyk“ pasiūlymas – vartotojai gaus ypač daug pokalbių minučių ir jos kainuos nuo 1 ct/min.

Kartu „Pildyk“ pasiūlė ir pigesnį mobilųjį internetą. Užsisakius naują planą, 1 GB duomenų kainuos 3 Lt.

„Tiek daug pokalbių minučių už tokią mažą kainą yra mūsų kalėdinė dovana daugiau nei milijonui „Pildyk“ draugų. Per Kalėdas bendrauti norisi daug, reiks visus pasveikinti ir daug linkėti, todėl paruošėm patį dosniausią pasiūlymą“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.

Planą „Kalėdos“ 30 dienų galima užsisakyti siunčiant SMS žinutę trumpuoju numeriu 1556 su žodžiu KALĖDOS (užsakymo SMS kaina – 0,15 Lt). Už 6 litų mėnesio mokestį vartotojai gaus 600 minučių pokalbiams bei 10 tūkst. SMS į visus Lietuvos tinklus (į „Bitės“ tinklą – ne daugiau kaip 3000 SMS per mėnesį).

Užsisakius planą „Kalėdos“, vartotojas gaus specialų kodą, su kuriuo 1 GB mobiliojo interneto kainuos vos 3 litus per mėnesį. Norint naršyti pigiau, „Pildyk“ vartotojams reikia išsiųsti SMS žinutę su gautu kodu trumpuoju numeriu 1556 (užsakymo SMS kaina – 0,15 Lt).

„Pildyk“ yra populiariausia išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. RRT duomenimis, „Pildyk“ paslaugomis naudojasi daugiausia – 43,1 proc. – išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugų vartotojų šalyje.

Daugiau informacijos
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims 
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com