Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai tarptinklinio ryšio ES šalyse paslauga toliau naudosis pigiausiai Lietuvoje. ES šalyse ir Islandijoje, Lichtenšteine bei Norvegijoje priimamas skambutis „Tele2“ klientams kainuos 0,32 lito, o skambutis į Lietuvą ir kitas ES šalis – 1,20 lito už minutę.

SMS siuntimas ES šalyse kainuos 0,37 lito, duomenų perdavimas – 2,49 lito už megabaitą. „Tele2“ ir „Pildyk“ paslaugų vartotojams galios vienodi tarifai, jie automatiškai bus pradėti taikyti nuo liepos 1 dienos. 

Tarptinklinio ryšio tarifus „Tele2‘ mažina jau penktus metus iš eilės. Kainos pradėjo mažėti Europos Komisijai nustačius ir kiekvienais metais peržiūrint maksimalų jų dydį, bet „Tele2“ tarifus savo iniciatyva mažina dar labiau – jie bus mažesni nei reikalaujama ir žemiausi Lietuvoje.

„Siekiame, kad „Tele2“ klientai naudotųsi palankiausiomis paslaugų kainomis, todėl jas mažiname dar labiau, nei įpareigoja Europos komisija. Šiais metais ypač krito duomenų perdavimo kainos. Iki šiol vieno megabaito kaina užsienyje buvo 7 litai, dabar – tik 2,49 lito“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Kai kuriose šalyse bendrovės klientai skambins dar palankesnėmis sąlygomis. Naudojantis „Tele2“ tinklais Latvijoje, Estijoje ir Rusijoje, atsilieptas skambutis jiems nekainuos nieko. Tuo tarpu Latvijos, Estijos ir Švedijos „Tele2“ tinkluose duomenų perdavimas kainuos tik 0,5 lito už megabaitą.

„Pildyk“ vartotojai galės ypač pigiai skambinti iš ES šalių į Lietuvą – vos už 0,6 lito. Latvijoje ir Estijoje priimami skambučiai „Tele2“ tinkluose jiems nekainuos nieko. Šiose šalyse ir Švedijoje naršyti bus galima mokant vos 0,9 lito už megabaitą. 

Dar labiau sumažinti išlaidas „Tele2“ klientai gali užsisakę paslaugą „Alio Europa“, kuri leidžia mažiau mokėti už atsilieptus skambučius 39 valstybėse. Pasirinkus ES valstybių grupę, priimami skambučiai šiose šalyse nuo šiol kainuos tik 0,29 lito už minutę. 

Visi paslaugų tarifai pateikiami su PVM.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. „Tele2“ pernai buvo didžiausia mokesčių mokėtoja ITT sektoriuje. Bendrovės „RAIT“ kovo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com