Pagal tarptautinę „AON Hewitt“ metodiką bendrovės „OVC Consulting“ atliktame tyrime telekomunikacijų bendrovė „Tele2” vienintelė iš savo sektoriaus bendrovių pateko tarp geriausių darbdavių Lietuvoje. 

Remiantis darbuotojų atsiliepimais, kaip geriausi 2012 m. šalies darbdaviai taip pat įvertintos bendrovės „Adform Lithuania“, „Lietuvos draudimas“, „Philip Morris Baltic“, „Roche Lietuva“, „Sanofi-aventis Lietuva“.
„Šis pasiekimas ypač svarbus, nes tai yra pačių darbuotojų vertinimas. Džiaugiamės, kad jie tiki tuo, ką visi kartu darome, supranta, koks svarbus yra kiekvieno darbuotojo indėlis į įmonės sėkmę. O įrodymas yra tai, kad gerų veiklos rezultatų pasiekiame su sąlyginai nedidele komanda“, – sakė Aidas Tamošiūnas, „Tele2” finansų direktorius.

Lietuvoje pirmąkart „OVC Consulting“ surengtas „AON Hewitt“ tyrimas pasaulyje atliekamas daugiau nei 30 pasaulio šalių jau kelis dešimtmečius. Vykdant „Geriausio darbdavio“ tyrimą bendrovės buvo įvertintos penkiais aspektais: darbuotojų įsitraukimo, lyderystės, aukštos veiklos standartų kultūros, darbdavio patrauklumo ir žmogiškojo kapitalo stabilumo. Tyrime dalyvavo 21 organizacija, į tyrimo klausimus atsakė kiek daugiau nei 6 tūkst. šių bendrovių darbuotojų.

UAB „Tele2” trečiojo šių metų ketvirčio pabaigoje dirbo 93 darbuotojai, prieš metus – 87.

Ankstesniais metais „Tele2” www.vz.lt ir www.cv.lt lankytojų buvo pripažinta geidžiamiausiu darbdaviu tarp bendrovių, kuriose dirba iki 250 žmonių.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2012 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. „Tele2“ pernai buvo didžiausia mokesčių mokėtoja ITT sektoriuje. Bendrovės „RAIT“ rugsėjo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

 
Daugiau informacijos 
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: 
andrius.baranauskas@tele2.com