Tarptautinės telekomunikacijų grupės „Tele2“ strateginiam planavimui vadovaus Roxanna Zea. Iki šio ji šioje srityje dirbo „Google“ vadovų komandoje.

Roxanna Zea buvo „Google“ strateginio planavimo ir iniciatyvų vadovė Didžiosios Britanijos, Šiaurės ir Centrinės Europos regione, taip pat dirbo vadovaujančiose pozicijose partnerysčių ir pardavimų veiklos srityse. Iki tol ji keletą metų sėkmingai dirbo konsultante verslo konsultacijų kompanijose „A. T. Kearney” ir „Andersen LLP“.

„Telekomunikacijų ir interneto pasauliai susilieja ir galiausiai taps viena verslo veiklos sritimi. Džiaugiuosi galėdamas pasveikinti Roxanną tapus „Tele2“ strateginio planavimo vadove ir prisijungus prie mūsų vadovų komandos. Jos plati patirtis, įgyta dirbant „Google“ ir „A. T. Kearney“, padės mums geriau veikti sudėtingame, bet įdomiame ateities telekomunikacijų pasaulyje, kur svarbiausios bus duomenų perdavimo paslaugos“, – sakė Mats Granryd, „Tele2“ grupės prezidentas ir vykdantysis direktorius.

Naujas pareigas Roxanna Zea pradės eiti šių metų rugsėjo 17 dieną.

Tarptautinės telekomunikacijų grupės „Tele2“ bendrovių paslaugomis 11-oje valstybių iš viso naudojasi 36 mln. vartotojų.

 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com