Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ skirs beveik 350 tūkst. litų paramą Vilniaus Santariškių vaikų chirurgijos klinikai. Už šias lėšas klinikos Vaikų širdies chirurgijos centrui bus nupirkta modernios medicininės įrangos.

„Vaikams skirtą įrangą dovanojame klientų vardu. Mūsų klientų bendruomenė yra didžiausia tarp mobiliųjų operatorių Lietuvoje, todėl visi kartu galime padėti išgelbėti dar daugiau mažylių gyvybių“, – sakė „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

Vaikų širdies chirurgijos centre yra atliekamos širdies operacijos, vykdoma diagnostika ir gydymas. Tai vienintelis skyrius Lietuvoje, kuriame tokia pagalba teikiama naujagimiams ir kūdikiams. Per metus atliekama apie 200 širdies operacijų.

Nauja „Tele2“ ir bendrovės klientų skiriama parama leis dar padidinti centro galimybes. Bendrovė dovanos pagalbinio kvėpavimo aparatą, padėsiantį vaikams atsigauti po operacijų, taip pat – naujos kartos echoskopą ir nuotolinio stebėjimo įrangą, užtikrinsiančią, kad po operacijų atsigaunančių vaikų stebėjimas nenutrūks kiaurą parą.

„Tele2“ paramą centrui jau skyrė 2008 m. – už 300 tūkst. litų buvo nupirkta specialios vaikų gydymui skirtos reanimacijos įrangos. Tai buvo pirmas centro gautas tokios įrangos kompleksas, nuo jo prasidėjo modernaus reanimacijos skyriaus kūrimas. Šiuo metu Vaikų širdies chirurgijos centre jau įrengtos 6 intensyvios terapijos vietos.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. „Tele2“ pernai buvo didžiausia mokesčių mokėtoja ITT sektoriuje. Bendrovės „RAIT“ pavasarį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

„Tele2“ pradėjo informacinę kampaniją, skirtą informuoti bendrovės klientus apie skiriamą paramą ir jų indėlį. Ji tęsis iki spalio mėnesio, kai nauja įranga pasieks Vaikų širdies chirurgijos centrą.
 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com