Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ skelbia pokalbių minučių išpardavimą gyventojams. Bendrovė siūlo mokėjimo planą „Išpardavimas“, kurio vartotojai už 15 litų per mėnesį gaus net 300 minučių pokalbiams visuose Lietuvos tinkluose. Kaip ir bet kurio išpardavimo metu, naujasis pasiūlymas galios tik ribotą laiką. 

„Pokalbių minučių išpardavimą klientams pasiūlėme, nes puikiai suprantame – būtent pokalbiai daugumai žmonių yra labiausiai reikalinga mobiliojo ryšio paslauga, o svarbiausias kriterijus renkantis ryšio paslaugas yra kaina. Todėl siūlome kalbėtis ypač pigiai – neabejoju, kad naujasis planas atitiks daugumos žmonių bendravimo poreikius“, – sakė Petras Masiulis, Tele2“ generalinis direktorius.

Pasinaudojus „Tele2“ pokalbių minučių išpardavimu, 300 minučių pokalbių kainuos tiktai 5 cnt/min. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, praėjusių metų III ketvirtį kiekvienas mobiliojo ryšio vartotojas per mėnesį telefonu vidutiniškai prakalbėdavo gerokai mažiau – 123 minutes. 

Sudarius mokėjimo plano „Išpardavimas“ sutartį 24 mėnesiams, taip pat galima už 1 litą nusipirkti išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy Y“ arba „Huawei U8650“. Sutarties galiojimo laikotarpiu už juos mokamas akcinis 10 litų mėnesio telefono mokestis.

„Tele2“ vertinimu, Ryšių reguliavimo tarnybos skelbiami duomenys bei vartotojų apklausų rezultatai leidžia teigti, jog šiuo metu visų mobiliojo ryšio operatorių paslaugų kokybė gali būti vertinama kaip iš esmės vienoda, tad renkantis ryšio paslaugas kaina yra klientams svarbiausias kriterijus.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT“ praėjusiais metais atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. 49 proc. apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis. Du iš trijų apklaustųjų tvirtina, kad „Tele2“ siūloma paslaugų kaina – mažiausia.
 
  
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešųjų ryšių vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com