Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pradėjo prekiauti senjorams skirtais mobiliaisiais telefonais ir pasiūlė jiems pritaikytą pigių pokalbių mokėjimo planą. Senjorams sukurtą ypač patogų mobilųjį telefoną „Huawei G 5000“ „Tele2“ jie gali gauti už 1 litą, be jokių papildomų telefono mokesčių. 

Naujas senjorams skirtas mokėjimo planas leidžia už 10 litų per mėnesį 100 minučių nemokamai skambinti į visus tinklus, o su dviem artimaisiais „Tele2“ tinkle nemokamai bendrauti galima be apribojimų. Šie du numeriai pasirenkami sudarant sutartį.

„Senjorams bendravimas, ypač su artimiausiais žmonėmis, yra svarbus, todėl siūlome jų poreikius gerai atitinkantį pasiūlymą. Šiuo telefonu bus patogiau naudotis nei įprastais telefonais, o kartu siūlomas mokėjimo planas leis už ryšį mokėti mažiau ir sutaupyti“, – sakė „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

„Huawei G 5000“ yra pritaikytas, kad nemokamai paskambinti artimiausiems būtų patogu – telefonas turi du greituosius tam skirtus mygtukus. Telefone taip pat įdiegtas pagalbos skambučio mygtukas, kuris leidžia greitai paskambinti bendruoju pagalbos numeriu 112. 

Tarp kitų senjorams aktualių telefono funkcijų yra žibintuvėlis, radijas, didinamasis stiklas ir fotoaparatas. Be to, telefono mygtukai yra dideli, o visi skaičiai gerai matomi. Telefonas išsiskiria ir tuo, kad reikalingiausių funkcijų nereikia ieškoti meniu, kaip būna paprastai. Pavyzdžiui, telefono atrakinimo ir žibintuvėlio mygtukas yra patogiai įrengtas ant telefono šono.

Pasiūlymu telefoną „Huawei G 5000“ gauti už 1 litą senjorai gali pasinaudoti pasirašę 18 mėnesių „Tele2“ paslaugų teikimo sutartį.

Pasinaudoti „Tele2“ senjorų pasiūlymu gali ir nauji, ir esami „Tele2“ klientai.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. „Tele2“ pernai buvo didžiausia mokesčių mokėtoja ITT sektoriuje. Bendrovės „RAIT“ rugpjūtį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Daugiau nei pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 

Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com