Lietuvos telekomunikacijų bendrovė paskelbta produktyviausia IT ir telekomunikacijų sektoriaus bendrove Baltijos šalyse. Tai atlikusi tyrimą nustatė tarptautinė personalo vertinimo metodikų ir tyrimų bendrovė „Profiles International“.

Bendrovių produktyvumas buvo vertinamas lyginant jų pajamų ir darbuotojų skaičiaus santykį. Pagal tyrimo rezultatus „Tele2“ produktyvumas smarkiai lenkia sektoriaus vidurkį ir panašią veiklą vykdančių bendrovių rezultatus. 

„Tyrimas patvirtino „Tele2” verslo strategijos, kuri leidžia mums klientams siūlyti mažas paslaugų kainas, sėkmę. Stengiamės gerai dirbti su mažiau darbuotojų, todėl labai svarbus yra jų įsitraukimas, kompetencija ir efektyvus darbo organizavimas. Laimėjimas parodo, kad turime labai gerą kolektyvą“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2” generalinis direktorius.

Analizuodami tyrimo duomenis, „Profiles International“ tyrėjai įvertino, kas lemia produktyviausių bendrovių rezultatus. Savo kategorijose laimėjusios bendrovės išsiskiria į rezultatus orientuota kultūra, aukšta darbuotojų kvalifikacija, šiose bendrovėse efektyviai paskirstytos funkcijos, žmogiškieji ištekliai valdomi lanksčiai, skatinamas inovacijų taikymas.

Praėjusią savaitę buvo paskelbta, kad pagal tarptautinę „AON Hewitt“ metodiką bendrovės „OVC Consulting“ apklausiant darbuotojus atliktame tyrime „Tele2” vienintelė iš savo sektoriaus bendrovių pateko tarp geriausių darbdavių Lietuvoje.

UAB „Tele2” trečiojo šių metų ketvirčio pabaigoje dirbo 93 darbuotojai, prieš metus – 87.

Produktyviausia ITT bendrove „Profiles International“ tyrime „Tele2“ pripažinta jau antrą kartą. Ankstesnis tyrimas atliktas 2010 metais.

Baltijos šalių produktyviausių įmonių tyrimą „Profiles International“ atstovybė Lietuvoje kartu su partneriais Latvijoje ir Estijoje atliko rugpjūčio - spalio mėnesiais. Atliekant tyrimą remtasi bendrovių 2011 m. finansinės atskaitomybės duomenimis. Buvo vertintos pagal apyvartą didžiausios Lietuvos, Latvijos ir Estijos bendrovės, kuriose dirba daugiau nei 25 darbuotojai.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2012 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. „Tele2“ pernai buvo didžiausia mokesčių mokėtoja ITT sektoriuje. Bendrovės „RAIT“ rugsėjo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

 
Daugiau informacijos 
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: 
andrius.baranauskas@tele2.com