Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ perkančiosioms organizacijoms Centrinės perkančiosios organizacijos (CPO) sistemoje mobiliojo ryšio pokalbius Lietuvoje ir toliau siūlys už mažiausią įmanomą – nulinį – tarifą. 

Tokias sąlygas „Tele2“ pasiūlė dalyvaudama CPO paskelbtame konkurse. Įstaigos, kurios skelbs viešųjų pirkimų konkursus CPO sistemoje, ir toliau galės „Tele2“ mobiliojo ryšio paslaugomis naudotis mokėdamos 0 centų už minutę visuose Lietuvos tinkluose.

„Manome, kad viešuosiuose pirkimuose svarbiausia yra skaidrumas ir CPO sistema šiandien jį užtikrina geriausiai, todėl paslaugas perkančiosioms organizacijoms čia siūlysime ir ateityje“,– sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, šiuo metu visų mobiliojo ryšio operatorių GSM ryšio paslaugų kokybė yra iš esmės vienoda, todėl, „Tele2“ vertinimu, kaina klientams tampa svarbiausiu kriterijumi. Šiuo metu būtent pirkimai CPO sistemoje užtikrina patraukliausias mobiliojo ryšio kainas perkančiosioms organizacijoms.

Perkant ryšio paslaugas per CPO dabar taikomas minimalus abonento 15 litų mėnesio mokestis. Sudarydama naują sutartį dėl dalyvavimo CPO sistemoje, „Tele2“ taip pat derėsis dėl minimalaus šio mokesčio dydžio sumažinimo, kas dar labiau paskatintų operatorių konkurenciją.

Lietuvoje investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių šalies bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT“ praėjusiais metais atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis. Du iš trijų apklaustųjų tvirtina, kad „Tele2“ siūloma paslaugų kaina – mažiausia.

„Tele2“ GSM tinklas, kurį sudaro 870 bazinės stotys, ir UMTS (3G) ryšio tinklas su 414 bazinėmis stotimis yra antri pagal dydį Lietuvoje. RRT duomenimis, bendrovės GSM ryšio tinklo aprėptis yra 98,1 proc. šalies teritorijos. Tuo tarpu 3G ryšiu ir sparčiu „Tele2“ mobiliuoju internetu šiandien galima naudotis šešiose dešimtyse Lietuvos miestų.

 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com