Pasaulyje garsių „Hurts“ ir „Gus Gus“ bei lietuvių „Čiulpuonėlių“, Manto ir „G&G Sindikato” pasirodymus “Pildyk draugų festivalyje” „Pildyk“ vartotojai galės pamatyti už mažiausią kainą. Bilietai jiems kainuos 30 proc. pigiau. Festivalis Palangos paplūdimį sudrebins jau rugpjūčio 14 dieną.

„Pildyk“ – visada ten, kur draugystė ir linksmybės, o „Draugų festivalis“ bus geriausia vasaros pramoga pajūryje. Norime, kad kuo daugiau „Pildyk“ vartotojų galėtų čia dalyvauti, todėl bilietų kainos jiems bus mažiausios“, – sako „Pildyk“ prekės ženklo vadovė Renata Bernotaitė.

„Pildyk draugų festivalis“ rugpjūčio 14 d. šalia Centrinės gelbėjimo stoties prasidės 14 valandą ir nenurims iki vidurnakčio. „Pildyk“ vartotojams su 30 proc. nuolaida stovimi bilietai kainuos 45 Lt, bilietai į „Fanų zoną“ – 87 Lt, bilietai į „VIP zoną“ – 209,5 Lt. Į bilietų kainą yra įskaičiuoti 1 Lt paslaugos mokestis ir 2 Lt auka Palangos Kurhauzo atstatymui.

Norėdami gauti nuolaidos kodą, „Pildyk“ vartotojai turi nusiųsti SMS žinutę su tekstu FESTIVALIS nemokamu numeriu 1501. Nuolaidos kodas bus atsiųstas SMS žinute. Jį nurodžius „Bilietų pasaulio“ kasose ar perkant internetu www.bilietupasaulis.lt suvedus į nuolaidos laukelį, nuolaida bus pritaikyta vienam perkamam bilietui.

Festivalio žvaigždžių madingųjų britų „Hurts“ dainas „Wonderful Life“, „Stay“, „Better Than Love“ ir daugelį kitų yra girdėjęs turbūt kiekvienas, o atmintinai moka daugelis kokybiškos muzikos mėgėjų. Per pastaruosius keletą metų pabrėžtinu santūrumu pagarsėjęs duetas tapo geidžiamiausia grupe didžiausiuose Europos festivaliuose – 2011 m. Didžiojoje Britanijoje vykusiame tradiciniame Glastonbury festivalyje, kuriame apsilankė 135 tūkstančiai žmonių, “Hurts” pasirodymas buvo pripažintas geriausiu ir aplenkė net tokias pasaulines žvaigždes kaip U2, Beyonce ir „Coldplay“.

Kaskart nenuspėjamus gyvus pasirodymus surengiančius žymius islandų elektroninės muzikos menininkus „Gus Gus“ galima pavadinti muzikinės eklektikos profesionalais. Meistriškai miksuodami šokių muziką su elektronika, hiphopą su techno, fanką su house, jie nuolat eksperimentuoja ir nesiliauja drąsiai žaisti garsais. Lietuvoje šis kolektyvas visada laukiamas ir itin mėgstamas – jau ne kartą mūsų šalyje viešėję islandai paskutinį sykį Vilniuje koncertavo šių metų kovą. Kartu su Bjork ir „Sigur Ros“ ši grupė patenka į populiariausių pasaulyje Islandijos atlikėjų trijulę.

„Pildyk“ yra populiariausia išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Pildyk“ paslaugomis naudojasi 1,139 mln. vartotojų, 42,6 proc. visų išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugų vartotojų šalyje.

Daugiau informacijos apie atlikėjus ir bilietų įsigijimą – koncerto svetainėje.

 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com