Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai nuo šiol galės gauti 2 litų skubų papildymą pokalbiams, SMS žinutėms ir paslaugų užsakymui. Nauja paslauga bus naudinga, kai reikia skubiai pasinaudoti ryšiu, o pokalbių sąskaita yra tuščia. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ tokią paslaugą pasiūlė pirmoji Lietuvoje.

Skubų papildymą galima bus užsisakyti nemokama žinute. Paslaugos kaina – 0,50 lito. Jie bus nuskaičiuojami kitą kartą papildžius sąskaita, kartu su suteiktu 2 litų papildymu.

„Naująją paslaugą sukūrėme norėdami padėti ištikimiems „Pildyk“ vartotojams pasinaudoti ryšiu tada, kai jo labiausiai reikia, o pinigai sąskaitoje pasibaigę. Gauti skubų papildymą bus pigu, patogu ir greita“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Naująją paslaugą „Tele2“ teiks kartu su partnere, tarptautine bendrove „MicroCDP“. Ji sukūrė ir prižiūrės paslaugos informacinę sistemą bei užtikrins sklandų paslaugos teikimą. Kuriant „Tele2“ skubaus papildymo paslaugą pasinaudota tarptautine panašios paslaugos „PlusUnits“ teikimo patirtimi ir „AvansAir“ IT sprendimais.

„Dirbdami visur pasaulyje siekiame naujas paslaugas įdiegti kuo greičiau ir efektyviau. Vietos operatoriams tai leidžia savo klientams geriausias paslaugas pateikti už patrauklią kainą. Pasinaudoję „PlusUnits“ patirtimi ir „AvansAir“ sistema, kartu su „Tele2“ naują paslaugąparuošėme per mažiau nei tris mėnesius. Ji pritaikyta būtent Lietuvai ir „Pildyk“ klientams, o diegimas nepareikalavo papildomų operatoriaus išlaidų“, – sakė MehmetIyimen, „MicroCDP“ generalinis direktorius.

Nauja paslauga galės naudotis visi ištikimi „Pildyk“ vartotojai – tie, kurių pildomas numeris galioja daugiau nei 6 mėn. ir sąskaita buvo papildyta bent 5 litais per paskutines 4 savaites. Vartotojas taip pat turi būti atsiskaitęs už anksčiau suteiktą skubų papildymą.

Paslauga galima pasinaudoti nusiuntus nemokamą SMS žinutę su tekstu SOS tel. 1553. Daugiau apie paslaugą – https://www.pildyk.lt/paslaugos/sos.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT“ praėjusiais metais atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. 49 proc. apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis. Du iš trijų apklaustųjų tvirtina, kad „Tele2“ siūloma paslaugų kaina – mažiausia. 

Verslo kanalų plėtros bendrovė “MicroCDP”, pasitelkdama idėjas, kapitalą ir ekspertus iš viso pasaulio, kuria pažangiausius verslo sprendimus. “MicroCPD” sprendimai yra skirtipaspartinti paslaugų kūrimą,padidinti bendrovės klientų kapitalo grąžą ir padidinti rinkos dalį. Kurdama naujas paslaugas, bendrovė tampair partnere jų teikime. Daugiau informacijos apie bendrovę –www.microcdp.com; daugiau apie “PlusUnits” ir “AvansAir” –www.plusunits.com.

 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešųjų ryšių vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com