Prieš savaitę pristatyta išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ savitarnos programėlė „Mano Pildyk“ greitai pateko tarp populiariausių interneto parduotuvėje „Google Play“. Sparčiai augant atsisiuntimų skaičiui, šiandien „Mano Pildyk“ – viena iš 20 populiariausių naujų nemokamų programėlių.

„Nesistebiu „Mano Pildyk“ sėkme – juk valdyti savo sąskaitą naudojantis ja yra žymiai patogiau. Neabejoju, kad programėle ilgainiui naudosis dauguma mūsų klientų“, – sakė Renata Bernotaitė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.

Programėlę atsisiuntę žmonės ją vertina labai palankiai. Interneto parduotuvėje „Mano Pildyk“ turi aukštą reitingą – pagal vartotojų atsiliepimus jai suteiktos 4,5 iš 5 žvaigždučių.

„Mano Pildyk“ yra pirmoji išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugų savitarnos programėlė ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Ji leidžia „Pildyk“ vartotojams mokėjimo planus ir mobilaus interneto paslaugą užsisakyti greičiau bei patogiau nei iki šiol.

„Mano Pildyk“ leidžia vartotojui pasiekti visą pagrindinę sąskaitos informaciją – sužinoti pinigų likutį pokalbių sąskaitoje, sukauptos „Pildyk“ premijos dydį, sąskaitos galiojimo terminą. Vartotojai gali vienu mygtuko paspaudimu užsisakyti pasirinktą mobilaus interneto paslaugos paketą ar pakeisti mokėjimo planą. 

Daugiau naudojimosi patogumo užtikrina ir programėlės valdiklis (widget) – jį įjungę vartotojai pagrindinę sąskaitos informaciją savo telefono pagrindiniame ekrane mato ir neįsijungę programėlės.

Programėle gali naudotis ir pagal sąskaitas mokantys „Tele2“ vartotojai. Žinodami „Pildyk“ vartotojo prisijungimo duomenis, jie gali stebėti „Pildyk“ sąskaitos likutį ar užsakyti paslaugas – tai ypač aktualu tėvams, norintiems stebėti ir kontroliuoti vaikų išlaidas ryšiui.

Programėlę „Mano „Pildyk“ galima nemokamai atsisiųsti iš interneto parduotuvės „Google Play“.

„Pildyk“ yra populiariausia išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Pildyk“ paslaugomis naudojasi 1,139 mln. vartotojų, 42,6 proc. visų šių paslaugų vartotojų šalyje.
 

Daugiau informacijos
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com