Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pirmoji iš Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių pradėjo pardavinėti naujuosius „Sony“ išmaniuosius telefonus „Xperia acro S“. „Tele2“ prekybą jais pradėjo viena pirmųjų Europoje. 

Naujieji „Sony Xperia“ modeliai išsiskiria dideliu patvarumu – telefonai atsparūs vandeniui ir dulkėms, juos sunkiau subraižyti ar sudaužyti. Tai patvirtina „Sony“ gauti saugumo sertifikatai. 

„Naujieji „Xperia“ modeliai leidžia sutaupyti. Nemažai vartotojų patiria nuostolių dėl telefonų gedimų. Dūžta jų ekranai, jautriai elektronikai pakenkia drėgmė, dulkės ir smėlis. „Xperia“ nuo tokių gedimų yra apsaugoti žymiai geriau, todėl pasirinkus tokį telefoną remonto išlaidų galima išvengti. Be to, telefonus siūlome už patrauklią kainą“, – sakė Tomas Burovas, Tele2“ marketingo vadovas. 

„Tele2“ salonus pasiekė ir kitas naujas „Sony“ išmaniųjų modelis „Xperia Go“. Lietuvoje tiktai „Tele2“ šiuos telefonus pardavinės ne tik įprastų juodos ir baltos spalvų, bet ir madingos geltonos spalvos. 

„Xperia acro S“ turi didelį 4,3 colių, 1280x720 raiškos „Reality Display“ ekraną. Šis telefonas yra galingesnis, turi 1,5 Ghz dviejų branduolių procesorių, 1 GB operatyviosios ir 16 vidinės atminties (vartotojui prieinama apie 11 GB). Išmaniojo telefono kamera yra galinga – 12 megapikselių, su LED blykste, „Exmor R“ jutikliu ir „Full HD“ filmavimo galimybe. Telefonas taip pat turi ir priekinę HD kamerą, o galinga 1910 mAh talpos baterija leis telefonu naudotis intensyviai. „Xperia acro S“ įdiegta operacinė sistema „Android Ice Cream Sandwich“. 

„Xperia go“ telefonas turi vidutinio dydžio 3,5 colių „Reality Display“ 480x320 skiriamosios gebos ekraną, 1 Ghz dviejų branduolių procesorių ir 512 MB operatyviosios atminties (RAM). Jo atmintis – 8 GB (4 GB vartotojui), o 5 megapikselių kamera turi HD vaizdo filmavimo galimybę bei LED blykstę. Telefone įdiegta operacinė sistema „Android Gingerbread“, kurią galima atnaujinti iki naujausios „Android“ versijos „Ice Cream Sandwich“. 

Telefonai jau parduodami „Tele2“ salonuose ir interneto parduotuvėjewww.tele2.lt Pasirinkus vieną iš kelių siūlomų mokėjimo planų, „Xperia Go“ galima pasiimti už 1 litą, mokant 35 litų telefono mėnesio mokestį. „Xperia acro S“ galima gauti už 1 litą. Už jį mokamas 75 litų mėnesio mokestis. 

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. „Tele2“ pernai buvo didžiausia mokesčių mokėtoja ITT sektoriuje. Bendrovės „RAIT“ kovo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com