2011 m. IT ir telekomunikacijų (ITT) sektoriuje didžiausia mokesčių mokėtoja buvo telekomunikacijų bendrovė „Tele2“. Jos įnašas į valstybės biudžetą buvo 73 mln. litų. Remdamasis Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, šiandien tai paskelbė dienraštis „Verslo žinios“.

„Didelis „Tele2“ indėlis į valstybės biudžetą atspindi sėkmingą bendrovės veiklą. Praėjusiais metais toliau mažėjo mūsų paslaugų kainos, sparčiai augo klientų skaičius, todėl klientai balso ir duomenų perdavimo paslaugomis naudojosi daugiau. Tai lėmė gerus veiklos rezultatus, taip pat ir solidų įnašą į biudžetą“, ‒ sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Bendrame didžiausių mokesčių mokėtojų sąraše „Tele2“ užima 21 vietą. Bendras ITT bendrovių iš 50 didžiausių mokesčių mokėtojų sąrašo indėlis į biudžetą buvo 385,3 mln. litų.

2011 m. „Tele2“ pajamos Lietuvoje, vadovaujantis grupės apskaitos standartais, padidėjo 2 proc., iki 481,7 mln. litų. Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) pernai siekė 171,87 mln. litų ir, palyginti su ankstesniais metais, išaugo 5,7 procento.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. Bendrovės „RAIT“ kovo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

Ryšių reguliavimo tarnybos tyrimo duomenimis, „Tele2“ 2G ir 3G ryšio tinklai yra antri Lietuvoje pagal aprėptį. Bendrovės mobiliojo ryšio tinklo aprėptis – beveik visa Lietuva, 98,1 proc.

 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com