Palangos paplūdimyje įvykęs „Pildyk draugų festivalis“ sutraukė per 5 tūkst. muzikos gerbėjų. Jiems koncertavo pasaulyje garsios grupės „Hurts“ ir „Gus Gus“ bei lietuviai „Čiulpuonėliai“, „G&G Sindikatas”, Mantas, „Gerai Gerai & Miss Sheep“, MuselQ ir DJ Mamania. 

"Džiaugiamės dovanoję šventę visiems „Pildyk“ draugams. Festivalyje buvo visų dalykų, kuriais garsėja „Pildyk“ – bendravimo, gerų pramogų ir draugų. Garantuoju – su „Pildyk“ draugai visada galės bendrauti ir pramogauti už geriausią kainą", – sakė „Pildyk“ prekės ženklo vadovė Renata Bernotaitė. 

„Pildyk draugų festivalio“ dalyviai taip pat išbandė „Pildyk“ dovanotas judesiu valdomas video pramogas, kurios sujungė mobilųjį ryšį ir modernias vaizdo technologijas – žaidimą „Pildyk gaudyklė“. 

Šiame žaidime išsiuntę savo tekstą SMS žinute, žmonės jį išvysta dideliame ekrane. O tada prasideda linksmybės: ekrane žaidimo dalyvis pamato visus judesius atkartojantį savo siluetą ir jį valdydamas gali žaisti žemyn krentančiais žodžiais – juos vartyti, mėtyti, dėlioti į sakinius. Įdomiausia tokį žaidimą žaisti keliese, su draugais, tad jis puikiai atspindėjo festivalio dvasią. 

„Pildyk“ vartotojai festivalyje galėjo dalyvauti už bilietus mokėdami mažiau. Jiems jie kainavo 30 proc. pigiau. 

„Pildyk“ yra populiariausia išankstinio mokėjimo paslauga Lietuvoje. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Pildyk“ paslaugomis naudojasi 1,139 mln. vartotojų, 42,6 proc. visų išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugų vartotojų šalyje.

 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com