Šį savaitgalį telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ Latvijoje sieks pagerinti ilgiausio pokalbio telefonu pasaulio rekordą. Kartu su dar keturiomis finalo dalyvių komandomis dėl rekordo varžysis ir Lietuvos atstovai – 46 metų Jevgenijus Tiurinas ir 46 metų Robert Jacek Nadtočij.

Šiuo metų pasaulio Gineso rekordas priklauso dviem šveicarams – jie telefonu kalbėjo 43 valandas, 8 minutes ir 55 sekundes. Jį pagerinti siekiantys dalyviai varžysis dėl beveik 50 tūkst. litų „Tele2” prizų fondo.

„Pagerinti pasaulio rekordą yra įmanoma. Tokių rekordų anksčiau nesiekėme, bet nemiegoti dvi paras nebus sunku, o temų pokalbiams paruošėme daug. Draugai esame jau 25 metus, bendraujame daug. Daugiausia prakalbėję esam galbūt šešias valandas, bet dėl rekordo treniravomės papildomai”, – sakė J. Tiurinas.

„Galimybė kalbėtis ilgai, nevaržomai ir už mažą kainą yra svarbi daugumai mobiliojo ryšio vartotojų, ir „Tele2” stengiasi ją pasiūlyti. Žinoma, be pertraukų kalbėti telefonu dvi paras yra aktualu tiktai didžiausiems kalbėtojams ir rekordo siekėjams, tačiau didžiuojamės, kad „Tele2” tinkle žmonės ir šiaip kalba daugiausiai. Linkime sėkmės Lietuvos atstovams, siekiant pasaulio rekordo”, – sakė Tomas Burovas, „Tele2“ marketingo vadovas.

Abu Lietuvos atstovai gyvena Vilniuje. Jų mėgstamos temos, kuriomis ketina kalbėtis siekdami rekordo, yra filosofija ir fizika, laikas ir erdvė, informacinės technologijos, kinas, literatūra, humoras, kulinarija, sportas. J. Tiurinas pagal išsilavinimą yra matematikas; jis mėgsta sportą – kiekvieną savaitę nubėga po 10 km. R. J. Nadtočij yra ekonomistas; sportą jam pakeičia buvimas 3 vaikų tėvu.

Keturios kitos dalyvių poros yra iš Latvijos. Visi finalo dalyviai siekdami varžytis dėl prizų ir rekordo įveikė trijų etapų atranką. Iš viso paraiškas dalyvauti rekordo siekime pateikė daugiau kaip 1000 žmonių. Geriausių paraiškų autoriai dalyvavo atrankose penkiuose Latvijos miestuose, o iš jų buvo atrinktos 33 geriausios dalyvių poros. Iš jų po dvi valandas trukusių kalbėjimo ištvermės išbandymų buvo atrinktos 5 finalininkų komandos ir jas pakeisti galinčios dublerių poros.

„Tele2” ilgiausio pokalbių telefonu pasaulio rekordo dalyviai sieks kovo 9-11 d. Rygos prekybos centre „Alfa”. Stebėti, kaip sekasi dalyviams, prekybos centre bus galima kasdien nuo 10 iki 22 val., o internetu – adresu www.sarunurekords.lv.

Latvijoje „Tele2” paslaugomis naudojasi pusė šalies gyventojų. Nuo bendrovės veiklos pradžios ji į savo tinklo plėtrą jau investavo 155 mln. latų, paslaugos juo gali būti teikiamos 99 proc. Latvijos gyventojų.

Investicinio banko „GILD Bankers“ 2011 m. sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove. Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT“ praėjusiais metais atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis. Du iš trijų apklaustųjų patvirtino, kad „Tele2“ siūloma paslaugų kaina – mažiausia.

 
Daugiau informacijos:
Maksimas Reznikovas, „VRP | Hill & Knowlton“ vyr. projektų vadovas
mob +370 652 85425, el. paštas: maksimas@vrp.lt