Daugiau nei pusė – 52 proc. – Lietuvos gyventojų mano, kad „Tele2“ mobiliojo ryšio paslaugos yra pigiausios. Tai atskleidė gyventojų nuomonės tyrimas, kurį telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ užsakymu spalio mėn. atliko rinkos tyrimų bendrovė „RAIT“, apklaususi 1023 15-74 metų nuolatinius Lietuvos gyventojus.

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad 70 proc. gyventojų „Tele2“ ryšio paslaugų kokybę vertina kaip gerą (30 proc.) arba labai gerą (40 proc.). Visų trijų Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių kokybę gyventojai vertina iš esmės vienodai. Skirtumai tarp skirtingų operatorių kokybę gerai vertinančių gyventojų dalies yra statistinės paklaidos ribose.

„Nuolat tiriame mūsų klientų ir bendrai Lietuvos gyventojų atsiliepimus apie mūsų paslaugas ir tai, kokie kriterijai žmonėms svarbūs renkantis ryšio paslaugas. Ankstesni tyrimai ne kartą patvirtino, kad svarbiausias ryšio paslaugų pasirinkimo kriterijus yra kaina. Naujausias tyrimas rodo, kad „Tele2“ ryšio kainos yra mažiausios“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Tyrimo duomenimis, “Tele2” išlieka ir vartotojų labiausiai rekomenduojamas mobiliojo ryšio operatorius. Du trečdaliai (66 proc.) apklaustų „Tele2“ klientų operatoriaus paslaugas rekomenduotų draugams ar artimiesiems. Rekomendacijas lemia mažos ryšio kainos, geras ryšys ir pasiūlomos vartotojams tinkamos paslaugos.

„Dar svarbesnis, nei klientų pritraukimas, yra jų išlaikymas. Aukščiausias telekomunikacijų rinkoje klientų rekomendacijų rodiklis rodo, kad klientai paslaugomis yra patenkinti. Mums svarbu, kad į „Tele2“ klientai ateina ne tik dėl mažiausios ryšio kainos, bet ir pasikliaudami aplinkinių rekomendacijomis“, – sakė P. Masiulis.

Pasak jo, ateityje „Tele2“ ir toliau vartotojams užtikrins mažiausias kainas, gerins ryšio paslaugų kokybę ir skirs dėmesį vartotojų poreikius atitinkančių paslaugų kūrimui.

Per devynis šių metų mėnesius bendrovės klientų skaičius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo nuo 1,684 iki 1,724 mln.

  
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešuju ryšiu vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com