Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ ir technologijų bendrovė „Research In Motion“ (RIM) paskelbė, kad „BlackBerry“ išmanieji telefonai ir paslaugos bus siūlomos „Tele2“ klientams Lietuvoje. 

„Tele2“ klientai galės rinktis daugelį „BlackBerry“ išmaniųjų telefonų, tarp jų – „BlackBerry Curve 9300“, „BlackBerry Bold 9780“ ir „BlackBerry Torch 9800“. Vartotojai Lietuvoje galės naudotis ir oficialios „BlackBerry” programėlių parduotuvės „BlackBerry App World“ (www.blackberry.com/appworld) paslaugomis.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti didelio pripažinimo sulaukusius „BlackBerry“ išmaniuosius telefonus ir sprendimus. Sujungus RIM pasaulines inovacijas ir unikalią „Tele2“ mažų sąnaudų ir gerų ryšio kainų strategiją, klientams galėsime pasiūlyti geriausias ryšio paslaugas ir jų pritaikymo versle galimybes“, – teigė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„BlackBerry“ išmaniuosius telefonus „Tele2“ galės įsigyti tiek verslo, tiek ir privatūs klientai. Už 30 litų mėnesio mokestį bendrovė suteiks 1GB duomenų naršymui. 

„BlackBerry“ garsėja ne tik išmaniaisiais telefonais. Milijonai žmonių visame pasaulyje naudojasi įvairiais šios bendrovės sprendimais, kurie sujungia išmaniuosius telefonus, programinę įrangą ir paslaugas. „BlackBerry“ leidžia paprastai ir patogiai naudotis geriausiomis elektroninio pašto, pranešimų siuntimo, bendravimo socialiniuose tinkluose, skambinimo, darbų planavimo, naršymo, daugialypės terpės ir kitomis verslo bei laisvalaikio programomis.

„BlackBerry Torch 9800“ yra pirmasis „BlackBerry“ išmanusis telefonas, turintis tiek QWERTY tipo klaviatūrą, tiek ir jutiklinį ekraną. „BlackBerry Torch“ naudoja unikalią duomenų suspaudimo technologiją. Šio telefono vartotojai gali rinktis platų programėlių ir paslaugų spektrą. 

Išskirtinio dizaino elegantiškas išmanusis telefonas „BlackBerry Bold 9780“ turi patogią klaviatūrą ir lietimui jautrų navigacinį mygtuką, telefonas pasižymi pažangiomis komunikacijos ir daugialypės terpės funkcijomis. „BlackBerry Bold 9780“ veikia 3G ir bevieliuose tinkluose, turi GPS ir „geo-tagging“ vietos nustatymo funkcijas. Telefone yra 5 megapikselių raiškos kamera su automatiniu vaizdo fokusavimo ir stabilizavimo sistemomis, vaizdo įrašymo funkcija. Telefono vidinė atmintinė yra 512 MB, o įdėjus atminties kortelę, telefono atmintį galima padidinti iki 32 GB.

„BlackBerry Curve 9300 3G“ veikia didelės spartos 3G (HSDPA) tinkluose ir vartotojams siūlo išskirtines komunikacijos funkcijas, skirtas tiek darbui, tiek laisvalaikiui. „BlackBerry Curve 9300 3G“ išmaniojo telefono ypatybės yra patogi QWERTY tipo klaviatūra, skirta greitam ir tiksliam tekstų rinkimui, lietimui jautrus navigacinis mygtukas sklandžiam naršymui, GPS ir „Wi-Fi“ funkcijos, o specialiai muzikos mėgėjams – specialūs grojaraščio valdymo mygtukai. Išmaniajame telefone yra kamera vaizdo įrašymui ir microSD/SDHC atminties kortelės lizdas, leidžiantis išplėsti įrenginio atmintį iki 32 GB. „BlackBerry Curve 9300 3G“ yra pritaikytas 3G tinklams, o tai leidžia greičiau naršyti, sklandžiau klausytis muzikos internete ir kalbėti telefonu tuo pat metu, kai vartotojas naršo internete ar bendrauja greitųjų žinučių programa BBM™ („BlackBerry® Messenger“).

  
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešuju ryšiu vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com