Investicinio banko „GILD Bankers“ sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pripažinta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove.

Pagal 2010 m. veiklos duomenis sudarytame bendrovių šimtuke „Tele2“ skirta 12 vieta. Pagal ekspertinę metodiką įvertinta bendrovės akcijų vertė yra 1,002 mlrd. litų, šiandien skelbia dienraštis „Verslo žinios.

„Aukšta „Tele2“ vieta rodo, kad pasirinkta gera veiklos strategija – veiklos efektyvumas leidžia teikiant kokybiškas paslaugas už mažiausią kainą sukurti daugiausia vertės klientams ir akcininkams“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Vertingiausių bendrovių sąrašas taip pat atskleidė, kad Lietuvos telekomunikacijų sektorius pagal bendrą vertę yra trečias Lietuvoje. Ji lenkia tiktai bankų ir mažmeninės prekybos sektoriai. Įvertinta bendra sektoriaus vertė – 4 mlrd. litų.

2010 m. „Tele2“ jau buvo pripažinta produktyviausia Baltijos šalių IT ir telekomunikacijų sektoriaus bendrove.

Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT“ pavasarį atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. 49 proc. apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis, o pasirinkti šį operatorių kitiems rekomenduotų 60 proc. respondentų. Du iš trijų apklaustųjų tvirtina, kad „Tele2“ siūloma paslaugų kaina – mažiausia. 

„Tele2“ pajamos per tris šių metų ketvirčius buvo beveik 354 mln. ir, nepaisant sumažintų skambučių užbaigimo mokesčių, išaugo – prieš metus šis rodiklis sudarė 352 mln. litų. Bendrovės EBITDA rodiklis 2011 m. sausio-rugsėjo mėn. buvo 35 proc.

  
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešuju ryšiu vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com