Į Europos vyrų krepšinio čempionatą atvykę sirgaliai iš kitų šalių „Tele2“ išankstinio mokėjimo mobiliuoju internetu galės naudotis dar patogiau. Paslaugos vartotojo sąsaja ir savitarnos svetainė internete dabar yra prieinamos ne tik lietuvių, bet ir anglų, rusų bei lenkų kalbomis. Šia papildoma funkcija jau gali naudotis visi vartotojai.

„Išankstinio mokėjimo mobilusis internetas kompiuteryje bus viena sirgaliams aktualių paslaugų. Stengiamės, kad „Tele2“ mobilusis internetas būtų ne tik pigiausias, bet patogus vartotojams, todėl patobulinome vartotojo sąsają. Pasiūlytos trys papildomos kalbos patenkins didžiosios daugumos vartotojų poreikius“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Pasak jo, svečiai iš užsienio „Tele2“ paslaugas pasirenka dėl mažiausių tarptinklinio ryšio ES šalyse kainų. Kartu jie dažnai perka ir išankstinio mokėjimo interneto paslaugą, todėl „Tele2“ siekė padidinti jos prieinamumą.

„Tele2“ išankstinio mokėjimo internetą galima užsisakyti už 4 Lt dienai, 9 Lt savaitei ar 19 Lt mėnesiui, užsakytu laikotarpiu naršymui suteikiama 1GB duomenų.

Neseniai bendrovė taip pat pasiūlė naršymui skiriamą duomenų kiekį pildyti pigiau ir patogiau nei iki anksčiau. Išankstinio mokėjimo interneto paslaugos vartotojams 1GB padidintas duomenų limitas dabar kainuoja perpus mažiau nei pirmasis gigabaitas. Visi kiti papildymai – dar pigiau.

„Tele2“ klientai mobiliuoju internetu gali naudotis visur, kur veikia „Tele2“ ryšys. Bendrovė nuolat didina turimų bazinių stočių skaičių ir sparčiai plečia 3G ryšio tinklą. Šiuo metu 3G ryšiu galima naudotis visuose didžiuosiuose ir keliolikoje kitų Lietuvos miestų, o likusioje šalies dalyje – EDGE ir GPRS ryšiu.

Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT“ kovą atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. 49 proc. apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis, o pasirinkti šį operatorių kitiems rekomenduotų 60 proc. respondentų. Du iš trijų apklaustųjų tvirtina, kad „Tele2“ siūloma paslaugų kaina – mažiausia. 

„Tele2“ praėjusiais metais pripažinta produktyviausia Baltijos šalių IT ir telekomunikacijų sektoriaus bendrove. 

„Tele2“ interneto ryšio padengimo žemėlapis.
 
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešuju ryšiu vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com