Prie „Pildyk“ serialo žvaigždžių komandos prisijungs šiaulietė Akvilina Ubartaitė bei Giedrius Purvys iš Vilniaus. Tai paaiškėjo sekmadienio vakarą finalinėje „Pildyk“ serialo atrankoje, kurios tiesioginė transliacija vyko TV3 kanalu. Šie pretendentai sulaukė didžiausio televizijos žiūrovų palaikymo ir nugalėjo šešių finalininkų kovoje. 

Serialo „Kalbėjimas stiprina draugystę“ aktorių atrankos finale ne tik skleidėsi talentai, bet ir buvo gerinami dainavimo aukštyn kojomis rekordai. Aukštyn kojomis atliekama daina „Šypsenos“ renginį pradėjo „Biplan“ vaikinai, o pabaigė – grupė „69 danguje“. 

Sugebėjimus finalo dalyviai demonstravo pristatydami atliktus „namų darbus“. Jų laukė netikėtos kūrybinės užduotys – šokis apsiavus riedučiais, vaidmuo indiško „bolivudo“ filmo ištraukoje, o galiausiai – trumpa kalba publikai, per keturiasdešimt sekundžių galutinai atskleidžianti visus finalininko privalumus. Finalą stebėjo gausus būrys „Pildyk“ draugų bei serialo gerbėjų. 

„Jaučiuosi taip, tarsi pilve skraidytų drugeliai – mane apėmusi tikra euforija. Šita pergalė man nepaprastai reikšminga ir, manau, apvers mano gyvenimą aukštyn kojomis“, − po renginio kalbėjo Akvilina, svajojanti tapti aktore. „Emocijos pasiekus pergalę primena šuolį parašiutu – milžiniškas jaudulys prieš šokant ir džiugi ramybė leidžiantis“, − antrino Giedrius. 

Pasirodymus vertino komisijos nariai Mindaugas Stasiulis, Džiugas Siaurusaitis ir Inesa Stasiulytė. Už naujuosius komandos narius „kumščius laikė“ ir serialo herojai – Braškė, Mobis, Erika ir Ozzy. „Pildyk“ serialo žvaigždžių atranka tiesioginiame eteryje vyko pirmą kartą. 

Dalyvauti naujųjų „Pildyk“ serialo aktorių atrankoje išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ pakvietė rugpjūčio pabaigoje. Išbandyti šią galimybę ryžosi keli tūkstančiai atrankoje užsiregistravusių pretendentų. Renginių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose metu susigrūmė keli šimtai kandidatų – komisija vertino ne tik jų gabumus, bet ir gebėjimą įsikūnyti į įvairius personažus, reikšti emocijas, įsijausti į įvairias situacijas. 

Keturis iš šešių finalininkų, kovojusių dėl galimybės tapti „Pildyk“ žvaižgde, komisija išrinko renginiuose, vykusiuose didžiuosiuose šalies miestuose. Komisijos valia į finalą pakliuvo Giedrius Purvys iš Vilniaus, Edgaras Apalainis iš Kauno, Kelmės gyventoja Gintarė Valčiukaitė ir šiaulietė Akvilina Ubartaitė. Prie jų prisijungė didžiausio gerbėjų palaikymo internete sulaukusi Karolina Germanavičiūtė iš Kauno ir Tomas Eigertas iš Vilniaus. 

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ reklaminis serialas „Kalbėjimas stiprina draugystę“ pradėtas rodyti 2006 m. pabaigoje. Iki šiol sukurta daugiau kaip šimtas jo serijų. Reklamos tyrimų bendrovės „Synopticom Ad Research“ šią vasarą atlikta apklausa rodo, kad „Pildyk“ serialą žiūrovai laiko įsimintiniausia televizijos reklama. 

  
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešųjų ryšių vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com