Populiarųjį „Pildyk“ serialą „Kalbėjimas stiprina draugystę“ netrukus papildys du nauji aktoriai. Kas bus naujieji TV serialo herojai, kurių gyvenimas apsivers aukštyn kojomis, jau šį sekmadienį, spalio 3 dieną, nuspręs televizijos žiūrovai. 

„Tiesioginiame eteryje susigrums šeši finalo dalyviai, kurių lauks netikėti išbandymai“, – sako „Pildyk“ prekės ženklo vadovė Renata Bernotaitė. Pasak jos, projekto organizatoriai siurprizus rengia ne tik finalistams, bet ir žiūrovams. 

Naujųjų „Pildyk“ žvaigždžių atranką pradėję rekordiniu gyvu grupės „Biplan“ koncertu aukštyn kojomis, projekto sumanytojai ją taip pat ketina užbaigti rekordu – šįsyk tiesioginiame eteryje. Čia pasirodymą aukštyn kojom pakartos „Biplan“, o juos pranokti bandys grupė „69 danguje“. 

Į finalą jau pateko keturi komisijos išrinkti pretendentai, dalyvavę atrankose didžiuosiuose šalies miestuose. Dar du finalininkai paaiškės pasibaigus balsavimui svetainėjewww.pildyk.lt, kur savo balsą už vieną merginą ir vaikiną galima atiduoti iki rugsėjo 29 dienos. 

Finalistai bandys užkariauti žiūrovų simpatijas vykdydami komisijos – aktorės Inetos Stasiulytės, talentų eksperto Mindaugo Stasiulio ir dar vieno kol kas neatskleidžiamo komisijos nario – užduotis. Finalinėje „Pildyk“ serialo atrankoje pasirodys Donatas Montvydas ir kiti atlikėjai, specialią programą renginyje pristatys televizijos projekto „Tu gali šokti“ dalyviai. 

Dalyvauti serialo naujųjų aktorių atrankoje „Pildyk“ pakvietė rugpjūčio pabaigoje. Išbandyti šią galimybę ryžosi keli tūkstančiai atrankoje užsiregistravusių pretendentų. Renginių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose metu susigrūmė keli šimtai kandidatų – komisija vertino ne tik jų gabumus, bet ir gebėjimą įsikūnyti į įvairius personažus, reikšti emocijas, įsijausti į įvairias situacijas. 

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ reklaminis „Kalbėjimas stiprina draugystę“ pradėtas rodyti 2006 m. pabaigoje. Iki šiol sukurta daugiau kaip šimtas jo serijų. Reklamos tyrimų bendrovės „Synopticom Ad Research“ šią vasarą atlikta apklausa rodo, kad „Pildyk“ serialą žiūrovai laiko įsimintiniausia televizijos reklama. 

Tiesioginės naujųjų serialo „Kalbėjimas stiprina draugystę“ aktorių atrankos finalo transliacijos pradžia – sekmadienį, spalio 3 d., 19.30 val. „TV3“ kanalu. 

  
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešųjų ryšių vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com