Interneto svetainėje http://star.pildyk.lt apsilankę gyventojai jau gali susipažinti su dešimčia pretendentų, siekiančių tapti populiaraus „Pildyk“ serialo „Kalbėjimas stiprina draugystę“ aktoriais. Ne tik susipažinti – iki rugsėjo 29 dienos visi kviečiami balsuoti už labiausiai patikusį kandidatą. 

Svetainės lankytojų simpatijos lems, kurie du dalyviai iš šio dešimtuko pateks į projekto finalą ir jau pirmąjį spalio savaitgalį susigrums dėl galimybės tapti naująja „Pildyk“ žvaigžde. Dar keturis finalistus jau išrinko projekto komisija. 

Gyventojai savo balsą gali atiduoti už vieną iš penkių merginų ir penkių vaikinų, kurie buvo atrinkti iš kelių šimtų regioninėse atrankose dalyvavusių kandidatų. Dėl galimybės filmuotis „Pildyk“ seriale internete varžosi jaunuoliai iš Marijampolės, Šiaulių, Jurbarko, taip pat Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus. 

Galutiniai atrankos nugalėtojai, du iš šešių finalistų, paaiškės jau spalio 3 dieną Vilniuje vyksiančio „Pildyk“ žvaigždžių atrankos finalo metu. Nugalėtojai prisidės prie Mobio, Erikos, Braškės ir Ozzy‘io komandos bei filmuosis žiūrovų pamėgtame seriale „Kalbėjimas stiprina draugystę“. 

Dalyvauti naujųjų „Pildyk“ serialo aktorių atrankoje išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ pakvietė rugpjūčio pabaigoje. Vilniuje startavęs atrankų maratonas prasidėjo rekordiniu gyvu populiarios muzikos grupės „Biplan“ pasirodymu aukštyn kojomis. 

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ reklaminis serialas „Kalbėjimas stiprina draugystę“ pradėtas rodyti 2006 m. pabaigoje. Iki šiol sukurta daugiau kaip šimtas jo serijų. Reklamos tyrimų bendrovės „Synopticom Ad Research“ šią vasarą atlikta apklausa rodo, kad „Pildyk“ serialą žiūrovai laiko įsimintiniausia televizijos reklama. 

  
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešųjų ryšių vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com