Populiaraus „Pildyk“ serialo „Kalbėjimas stiprina draugystę“ aktorių atrankoje paaiškėjo šeši laimingieji, pretenduojantys tapti naujosiomis serialo žvaigždėmis. Jau šį sekmadienį, spalio 3 dieną, jie susitiks „Pildyk“ žvaigždžių atrankos finale, kuriame bus išrinkti du nugalėtojai, mergina ir vaikinas, papildysiantys serialo aktorių komandą. 

Finale susigrums ir televizijos žiūrovų simpatijas užkariauti bandys komisijos atrinkti dalyviai − Giedrius Purvys iš Vilniaus, Edgaras Apalainis iš Kauno, Kelmės gyventoja Gintarė Valčiukaitė ir šiaulietė Akvilina Ubartaitė. Prie jų prisijungs didžiausio gerbėjų palaikymo internete sulaukusi Karolina Germanavičiūtė iš Kauno ir Tomas Eigertas iš Vilniaus. 

„Šešių finalo dalyvių laukia paskutinė, lemiama kova. Visi finalininkai įdomūs, kūrybingi ir energingi. Sprendimą, kuriuos du iš jų matysime seriale, paliekame visiems serialo gerbėjams ir „Pildyk“ draugams“, − sako „Pildyk“ prekės ženklo vadovė Renata Bernotaitė. 

Balsuoti už naująsias „Pildyk“ žvaigždes galima jau dabar siunčiant SMS už savo favoritus*. Finalo nugalėtojus šį sekmadienį išrinks televizijos žiūrovai, stebėdami tiesioginę finalo transliaciją ir atiduodami balsus už labiausiai patikusius dalyvius. 

Finale pasirodysianti daugkartinė Lietuvos ieties metimo čempionė Karolina tikina turinti ne tik tvirtą ranką, bet ir aktorės gebėjimus bei mylinti publiką. Gintarė Lietuvą žada papirkti savitu stiliumi ir meniškumu. Tuo tarpu Akvilina savo stiprybėmis įvardija grožį, ryžtą ir komunikabilumą. 

Ne mažiau intriguojanti kova vyks tarp trijų vaikinų. Tomas pasiryžęs „nuginkluoti“ publiką nuoširdumu ir gebėjimu šokti, dainuoti bei vaidinti. Edgaras žavi humoro jausmu ir aktoriaus talentu, o Giedrius trykšte trykšta energija, kurią išlieja važinėdamas riedučiais ar šokdamas su parašiutu. 

Projekto organizatoriai atrankos finale siurprizus rengia ne tik finalistams, bet ir žiūrovams. „Pildyk“ atranką pabaigs net du rekordai tiesioginiame eteryje. Savo pasirodymą aukštyn kojom pakartos „Biplan“, o juos pranokti bandys grupė „69 danguje“. 

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ reklaminis serialas „Kalbėjimas stiprina draugystę“ pradėtas rodyti 2006 m. pabaigoje. Iki šiol sukurta daugiau kaip šimtas jo serijų. Reklamos tyrimų bendrovės „Synopticom Ad Research“ šią vasarą atlikta apklausa rodo, kad „Pildyk“ serialą žiūrovai laiko įsimintiniausia televizijos reklama. 

Tiesioginės serialo „Kalbėjimas stiprina draugystę“ aktorių atrankos finalo transliacijos pradžia – šį sekmadienį, spalio 3 d., 19.30 val. TV3 kanalu. 

*Balsuoti už „Pildyk“ finalo favoritus galima numeriu 1601 siunčiant SMS su kandidato numeriu. Žinutės kaina „Pildyk“ vartotojams – 0,3 Lt, kitiems – 1 Lt. Norint balsuoti už Gintarę Valčiukaitę reikia siųsti tekstą 1, Karoliną Germanavičiūtę – 2, Akviliną Ubartaitę – 3, Edgarą Apalainį – 4, Tomą Eigertą – 5, Giedrių Purvį – 6. Balsavimų skaičius neribojamas. Daugiau informacijos - https://www.pildyk.lt/pildyk-pasaulis/zvaigzde/

  
Daugiau informacijos:
Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešųjų ryšių vadovas
mob. +370 683 66319, el. paštas: andrius.baranauskas@tele2.com